1507
1411
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 914021 بازدید | 15229 پست

گلی جان فردا میری واسه جواب؟ یاسمین چطوره

البته جواب رو ک داریم میبینیم ماشالله

فقط اون لحظه ک بیای بگی یاسی یقدم برداشته رو از خدا میخوام هر چه سریعتر 

ماهم بریم پی زندگیمون 

بابا من گوگل رو باز میکنم چیزی بنویسم میاد گلمهر 😂

من ک میدونم تو تا شوهر ندی دخترمونو بعدم بچه دار نشه مارو ول نمیکنی هی دلواپسی

دیگه تاپیک گلمهره دیگه آشه خالس😁

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

گلی جان فردا میری واسه جواب؟ یاسمین چطوره البته جواب رو ک داریم میبینیم ماشالله فقط اون لحظه ک بیا ...

جواب عکسا دادن که ما متوجه نشدیم 

حواب کتبیش گفته دو تا سه هفته 

ولی پارتی بازی کنن زودتر بدن 

هنوز که خبری نشده 😥

راننده ایکه زدی رفتی عذاب وجدان نداری 🥺
آره خداروشکر هیچ مشکلی نداره الان چندتا کلاس هم میره. بیشتر عصب صورت که تو ظاهره مهمه. شنوایی دکترا ...

منکه ۳۴ زندگیمو به جز پنج سال اول زندگیم بقیشو تو استرس گذروندم 

1484
منکه ۳۴ زندگیمو به جز پنج سال اول زندگیم بقیشو تو استرس گذروندم 

عزیزم توکلت بخدا.خواهر منم آدمه استرسیه البته اینا موردای کمی نیست ما که نگرانیم چه برسه به مادرش. دلم برای بچه میسوزه بارها شده اومده به خواهرم میگه مامان غصه نخور خوب میشم. حالا خواهرم خیلی سعی میکنه خودشو کنترل کنه.

عزیزم توکلت بخدا.خواهر منم آدمه استرسیه البته اینا موردای کمی نیست ما که نگرانیم چه برسه به مادرش. د ...

من دخترمو بعد از ده سال با کلی دوا درمون بدست اوردم حاملگی خیلی خیلی بد زایمانمم بدتر 

خودمم همیشه مریضو بی حال بودم یعنی واقعا به دندونش گشیدم 

یهو نمیدونم چی بود تو سرنوشتمون که ۱۸ ماهگی باید این اتفاق تلخ پیش بیاد 

دوستان اگ میشه امضای منم بخونید واسم دعا کنید مرسی😔🙏

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
من دخترمو بعد از ده سال با کلی دوا درمون بدست اوردم حاملگی خیلی خیلی بد زایمانمم بدتر  خودمم ه ...

سلام عزیزم

یک هفته دخترم مریض بود . حالم خیلی بد بود. اشک میریختم رو سرش . یادتون افتادم و کلی دعا کردم حال گل دخترتوت خوب بشه

الان چطوره؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم توکلت به خدا 

دختر من تو ۱۸ ماهگی اندازه یه ادم ۷۰ساله زجرو سختی کشیده 

1432

امضاتونو خوندم

متوسل بشین به بی بی شریفه، طبیبه اهلبیت. شفای دوست سرطانیمو پارسال گرفتم ازایشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم یک هفته دخترم مریض بود . حالم خیلی بد بود. اشک میریختم رو سرش . یادتون افتادم و کلی دعا ...

خوبه خداراشکر ولی خب مشکلات هست هنوز

خوبه خداراشکر ولی خب مشکلات هست هنوز

ان شاءالله بزودی تموم میشن

از بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام بخواین دختر گلتون صحیح و سالم بهتون برگرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دخترمو بعد از ده سال با کلی دوا درمون بدست اوردم حاملگی خیلی خیلی بد زایمانمم بدتر  خودمم ه ...

عزییییزم آره ، به این فک کن تو همه سختیها همش تهش خوب شده و برات اتفاق خوب افتاده و خدا کمکت کرده ، به امید خدا ایندفعه هم پایان خوبی رو براتون رقم میزنه.

برای ما هم دعا کنید

1403

پلاک و ام اس به خاطر سردی مغز و فکر و خیال و استرسه .ان شالله که جواب عالی و بدون از پلاک هست ولی رو خودت کار کن .بی‌خیالی و ریلکسیشن کن .طبعتم گرم کن .

امن یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف سوء زیاد بگو .

آرامش میاره.

به امید بهبودی کاملت .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

سلام گل مهر جان..

دختر همسایه ما از بدو ت لد مشکل داشت...ولی با کار درمانی الان راه میره..ولی این روند کاردرمانی اش حدودا بعد شش سال نتیحه داده...صبور باش گلم..دلم روشنه برات

پرسید به چی فکر میکنی؟میتونستم کوتاه ترین و کاملترین جواب رو بهش بگم.."به تو" اما نگفتم و جوابم طولانی ترین قصه ناتمام زندگی ام شد..
سلام گل مهر جان.. دختر همسایه ما از بدو ت لد مشکل معزی.  نخاع داشت...ولی با کار درمانی الان را ...

تازه وصعیت دختر تو هزار بار بهتر از همسایه ماست..چون اون چند مشکل همزمان داشت...مثلا یکی اش اصافه وزن بیش از حد اشه که نمیتونست خوب راه بره..

پرسید به چی فکر میکنی؟میتونستم کوتاه ترین و کاملترین جواب رو بهش بگم.."به تو" اما نگفتم و جوابم طولانی ترین قصه ناتمام زندگی ام شد..
سلام گل مهر جان.. دختر همسایه ما از بدو ت لد مشکل معزی.  نخاع داشت...ولی با کار درمانی الان را ...

یاسمین پیشرفتش خیلی خوب بوده 

من از چیزای دیگه میترسم 

1508