1676
1605
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 937402 بازدید | 15676 پست

بچه ها امروز عینک جدید واسه دخترم گرفتم خیلی ضخیمه شیشش سرشو پایین مینداره ضخامت شیشه عینکش خیلی زیاده

دلم خیلی میسوزه براش

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
بچه ها امروز عینک جدید واسه دخترم گرفتم خیلی ضخیمه شیشش سرشو پایین مینداره ضخامت شیشه عینکش خیلی زیا ...

چند سالشه دخترت چنده شمارش من از زمونیکه یادمه چشمم ضعیف بوده

تنش سالم باشه 

❤ هر كه در اين بزم مقربتر است، جام بلا بيشترش مي دهند❤
بچه ها امروز عینک جدید واسه دخترم گرفتم خیلی ضخیمه شیشش سرشو پایین مینداره ضخامت شیشه عینکش خیلی زیا ...

الهی بگردم 

برادر همسر منم شیشه عینکش خیلی ضخیمه بنده خدا 

سری به دکترش گفته بود اذیت میشم اونم بهش گفته بود به جای شیشه از پلاستیک براش بسازن 

خودش اینطوری تعریف کرد من نمیدونم جنسش چی بود و اسم علمیش چیه

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چند سالشه دخترت چنده شمارش من از زمونیکه یادمه چشمم ضعیف بوده تنش سالم باشه 

وروجک ما امروز چطوره😍 چه خبر از اون ناف و لپ شیرینش 😘😘😘

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
وروجک ما امروز چطوره😍 چه خبر از اون ناف و لپ شیرینش 😘😘😘

امروز اومدیم مهمونی خونه دختر عمم 

شما مرغ میخورید الان 

مرغ پخته بود 😭😭😭😭

1522
امروز اومدیم مهمونی خونه دختر عمم  شما مرغ میخورید الان  مرغ پخته بود 😭😭😭😭

آره چرا نخوریم 

نفهمیدم منظورت چیه

گفتن انفولانزا اومده نخورین  حس میکردم یه چیز تلخیم زیر زبونم اومد 🙄

از دست تو😩😩😩

😛😛😜😜😜😜

تورو خدا انقدر خودتو عذاب نده 

اخخخخخ رعایت اون دو سال بزرگتری تو میکنم😒😒😒

8
چند سالشه دخترت چنده شمارش من از زمونیکه یادمه چشمم ضعیف بوده تنش سالم باشه 

15 سال شمارش ۷ گلمهر😢

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
الهی بگردم  برادر همسر منم شیشه عینکش خیلی ضخیمه بنده خدا  سری به دکترش گفته بود اذیت می ...

قربونت برم 

پلاستیکه تازه شیشه ظریفتر میشه پلاستیک فشردس

نمیدونید چشماش چقدر زیباس بچم ماشالله پشت عینک هیچیش نمیمونه

گفتن انفولانزا اومده نخورین  حس میکردم یه چیز تلخیم زیر زبونم اومد 🙄

وای گلمهر جان ول تورو خدا.تو ازمنم حساس تری دختر.دخترتو بسپار به همون خدایی که واست نگهش داش.بیخیال باش گلم.

بعضی هموطن هامون دست امریکا و اسراییل رو از پشت بستن.شماها ترامپ رو هم رو سفید کردین.افرین به غیرت نداشتتون.بترسین از روزی که وعده های خدا تحقق پیدا کنه. 
15 سال شمارش ۷ گلمهر😢

ماشالله برا خودش خانمی شده بهت نمیاد دختر به این بزرگی داشته باشی

برادرشوهر منم چشمش ۷ 

ولی عینکش اینقدر ضخیم نیست که

قربونت برم  پلاستیکه تازه شیشه ظریفتر میشه پلاستیک فشردس نمیدونید چشماش چقدر زیباس بچم ماشالل ...

عمل نمیتونه بکنه 

وای گلمهر جان ول تورو خدا.تو ازمنم حساس تری دختر.دخترتو بسپار به همون خدایی که واست نگهش داش.بیخیال ...

من دیوونم 😁😁😁😁😁

قربونت برم  پلاستیکه تازه شیشه ظریفتر میشه پلاستیک فشردس نمیدونید چشماش چقدر زیباس بچم ماشالل ...

عزیز دلم 

احتمالا بزرگتر بشه بتونید عملش کنید 

خدا حفظش کنه ببوس روی ماهشو

خیلی شیطون شده

خدارو صدهزار مرتبه شکر  خدارو صد هزار مرتبه شکر خدارو صد هزار مرتبه شکر 

بخدا دلم ضعف رفت براش 😍😍😍 قشنگ معلومه تو فکر خرابکاریه 😜😜

1645