1608
1480
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 926672 بازدید | 15516 پست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

گلمهر جان سلام  دوستای خوبم در این تاپیک سلام همگی خوبید تو شهرهای شماهم بارونیه  چه خ ...

تهرانم بارونی بود

دخترم ارزومه دوباره راه رفتنتو ببینم 😍اون روز نزدیکه من ایمان دارم چون خدارا دارم 😍
عه من خیال کردم تهرانی 😜

تهران بودم تا اوایل خرداد 

بعدش اومدیم اصفهان 😁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
اره بابا من دو ثانیه بعد یادم رفته😁

خدارو شکر 

من نه برعکس تو 🙁🙁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
خدارو شکر  من نه برعکس تو 🙁🙁

عه 

من اگه میخواستم کینه ای باشم بیچاره بودم

با کی اصفهانی تنهایی

دخترم ارزومه دوباره راه رفتنتو ببینم 😍اون روز نزدیکه من ایمان دارم چون خدارا دارم 😍
1432
عه  من اگه میخواستم کینه ای باشم بیچاره بودم با کی اصفهانی تنهایی

منم خیلی رو خودم کار کردم الان بهترم مثل قبل کینه ای نیستم ولی دیر میبخشم هنوز 😥

اره تنهاییم اینجا فقط هر دومون😁 آرزوی دیرینه بود بخدا 

اوایل یکم سخت بود هفته اول قشنگ حس میکردم افسردگی گرفتم چون سابقه چند ساله داشتم همسرم خیلی نگران بود ولی کنار اومدم با شرایط. البته اینم همسرم مقصر بود چون قرار بود برای نمایشگاه کار آماده کنن و خب بنده خدا انقدر سرش شلوغ بود که خیلی وقتا ۱۲ یا ۲ شب میومد خونه

ما اول سنندج بودیم 😁 بعد تهران و الان اصفهان😁 داداشم به مامانم میگه اینا مرحله به مرحله دور میشن بخدا فکر کنم میخوان از ایران برن😁😁 درست حدس زده قصدشو داریم البته فقط قصدش😂😂😂

سلام گلی منم مثل تو وسواس دارم.محمد نارس خیلی ضعیف خیلی.تو تابستون وسط گرما محمد سینه پهلو کرده بود.امشب شوهر فلان شدم رفت داروخونه پفک خریده بود موقع برگشت با دست نشسته داد ب محمد پفک.دارم خفه میشم.میگه دستمو ب هیچ جا نزدم فقط دارو گرفتم اومدم.

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳  
سلام گلی منم مثل تو وسواس دارم.محمد نارس خیلی ضعیف خیلی.تو تابستون وسط گرما محمد سینه پهلو کرده بود. ...

منکه خودمو داغون کردم 

ما اول سنندج بودیم 😁 بعد تهران و الان اصفهان😁 داداشم به مامانم میگه اینا مرحله به مرحله دور میشن ب ...

میگم بوس بده 

لپشو میاره جلو😅

1403
میگم بوس بده  لپشو میاره جلو😅

یاسی 😍😍 ای جونم ببوس روی ماهشو

اره  ۲۴ ساعته لپشو میاره جلو

ای جونم بوخولشششش

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت

وای خدا بخورمش 😄😄😍😍😍😍😍 محکم ببوسش جیغش در بیاد

از طرف منم ببوسش این  قدرت الهی رو.

بعضی هموطن هامون دست امریکا و اسراییل رو از پشت بستن.شماها ترامپ رو هم رو سفید کردین.افرین به غیرت نداشتتون.بترسین از روزی که وعده های خدا تحقق پیدا کنه. 
1578