1507
1411
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 912670 بازدید | 15185 پست
یاسمین پیشرفتش خیلی خوب بوده  من از چیزای دیگه میترسم

ما همه دعا میکنیم براش..غصه نخور🌸🌸🌸

پرسید به چی فکر میکنی؟میتونستم کوتاه ترین و کاملترین جواب رو بهش بگم.."به تو" اما نگفتم و جوابم طولانی ترین قصه ناتمام زندگی ام شد..
ما همه دعا میکنیم براش..غصه نخور🌸🌸🌸

همیشه باید حسرت بخورم 

درس خوندم فوق لیسانس نتونستم برم سرکار همیشه حسرت اوناییکه میرن سرکار باید بخورم

ازدواج کردم شهر غریب دور از خانواده باید حسرت اوناییکه نزدیکن بخورم 

چند سال بچه دار نشدم همیشه حسرت میخوردم چرا خدا به یکی اینقدر زود میده یکیم باید اینقدر عذاب بکشه همیشه دلشکسته باشه 

حامله شدم شدم استراحت مطلق 

بعدم که بچم اینحوری شد 

الان بچه دوستم با دختر من همسن مثل بلبل حرف میزنه باهوشه راه میره 

اونوقت من 

همه زندگیم با حسرت 

همیشه ضعف دارم سرگیجه و...

راننده ایکه زدی رفتی عذاب وجدان نداری 🥺

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

عزیزم توکلت به خدا  دختر من تو ۱۸ ماهگی اندازه یه ادم ۷۰ساله زجرو سختی کشیده

میدونم عزیزم الهی بمیرم واسش😔

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1473
امضاتونو خوندم متوسل بشین به بی بی شریفه، طبیبه اهلبیت. شفای دوست سرطانیمو پارسال گرفتم ازایشون

چطوری .😔

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
چند سالته

دیروز شددبیست و چهار سالم

پلاک و ام اس به خاطر سردی مغز و فکر و خیال و استرسه .ان شالله که جواب عالی و بدون از پلاک هست ولی رو ...

مرسی عزیزم ان شاالله 🙏😔

ان شاا... سلامتی کامل داشته باشید و زندگی خوبی رو تجربه کنید.التماس دعا

ان شاء الله عزیزم همچنین شما انشاالله هرچی میخوای همون بشه

همیشه باید حسرت بخورم  درس خوندم فوق لیسانس نتونستم برم سرکار همیشه حسرت اوناییکه میرن سرکار ب ...

عزیز من...مشخصه که سختی زیاد داشتی..و واقعا هم امتحان با فرزند سخت ترین اشونه...خدا به دلت ارامش بده که بتونی بقیه راه درمان رو هم طی کنی..

انشالله ادامه راه زندگی ات با حرف زدن و راه رفتن دخترت سرشار باشه از خوشی...دلت شاد باشه مامان مهربون🌸

پرسید به چی فکر میکنی؟میتونستم کوتاه ترین و کاملترین جواب رو بهش بگم.."به تو" اما نگفتم و جوابم طولانی ترین قصه ناتمام زندگی ام شد..
8

سلام گلمهر.جواب ریپورت گل دخترمونو نگرفتی؟؟

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞                  
همیشه باید حسرت بخورم  درس خوندم فوق لیسانس نتونستم برم سرکار همیشه حسرت اوناییکه میرن سرکار ب ...

سلام گلمهر جان 

میدونم شرایطتت سخته ولی به نکات مثبت زندگیت هم توجه کن، این که شوهر خوبی داری 

منم یه دختر ۳ ساله دارم فوق لیسانس گرفتم، سن بالا و با سختی بچه دار شدم و ازدواج کردم شهر غریب با این تفاوت که اصلا امکانات نداشت،  اما شوهرمم اصلا خوب نیست، خیلی اذیت می کنه، حقوق و درامد زیادی هم نداره

الان که دارم برات می نویسم با دخترم عین آواره ها شدیم 

اگه برات بگم شوهرم چه کارها نکرده 

خودش ول کرد رفت به بنگاه زنگ زد برا خونه مستاجر بیاره به منم پیام داد وسایلتو بریز بیرون

فقط به خاطر این که بهد از ۷ سال که اذیتم می کرد به خانواده ام گفتم، اونا هم ازم دفاع کردن

شوهرم فکر می کنم سادیسم داشته باشه چون واقعا سر هیچ و پوچ به بدترین شکل آدم رو آزار میده

الان فقط دل نگرانم بتونم پول پیش خونه رو ازش بگیرم و بتونم یه جایی رو اجاره کنم چون خونه مادرم اینا سخته واسه زندگی، بعد بخوام ازش جدا بشم 

دخترم با این که ۳ سالشه کنترل ادرار و مدفوع نداره یعنی داشت و بعد برگشت ، از بس این ور و اون ور بودیم، از بس شوهرم ما رو ول می کرد و میرفت نتونستم درست و حسابی از پوشک بگیرمش

من به شوهرم اعتماد کرده بودم 

ولی در حقم بیش از حد نامردی کرد 

این قدر نسبت به بچه اش بی عاطفه اس که الان بیشتر از یه ماهه باهاش حرف نزده و حتی حالش رو هم نمی پرسه

هیچ پس اندازی هم ندارم، شوهرمم دیگه خرجی نمیده موندم با دختر ۳ ساله کجا برم سرکار 

اگرم برگردم باهاش تو همون شهر غریب زندگی کنم، اونم برگشته میگه ماهی یه میلیون حقوق میدن هیچی، نامردی هاشو چجوری فراموش کنم 

تازه الان اون واسه من دست پیش گرفته 

گلمهر جان و دوستان این تایپیک خواهش می کنم برام دعا کنید اول پول پیش خونه رو با سیاست ازش بگیرم و بتونم یه جایی رو به اسم خودم اجاره کنم، بعد اگه دیدم عوض نمیشه درخواست جدایی بدم

به خدا به جایی رسیدم تو خواب هم نمیدیدم یه روزی به اینجا برسم 

دوستان تو رو خدا دعا کنید 😭😭 

عزیز دلم برات از ته دلم دعا کردم

مرسی مهربونم❤🙏

چطوری .😔

بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهشون میگن طبیبه اهلبیت. خود عربها ارادت عجیبی به ایشون دارن

بهشون متوسل بشین. یه چیزی نذر کنین براشون ان شاءالله حاجت روا شین

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهش ...

جی نذر کنم خوبه ب نظرت 

بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهش ...

توسل بهشون چطوری هست؟ برای سلامتیم میخوام

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

اینجا همونه که هر کی بچه نداره متوسل میشه  تو کربلاست

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

به خدا حیف این بچه که تو دستهای شوهر من گرفتار شده 

دوستان دعا کنید شوهرم بمیره من راحت بشم 

😭😭😭

دخترم اصلا دستشویی رفتن خوشش نمیاد 

کلی باهاش باید کلنجار برم تا فقط بیاد دستشویی بشورمش، حتی الان مدفوعش هم تو شلوارش انجام میده 

وزنشن خیلی کمه و التهاب و وزم معده داره، خودمم گره تیروییدی دارم گفتن مشکوکه 

فکر کنید با این شرایط اون شوهر آشغالم انگار با دوست دخترش کات کرده 

من و بچه رو ول کرده خونه مادرم اینا 

پروفایل میزاره خداحافظ و از این چرت و پرت ها 

یا زنگ میزنه خط و نشون میکشه  که اگه بیای تا عید نمیارمت خونه مادرت 

من این قدر خولم هنوز دستم نرفته برم مهریه ام رو بزارم اجاره 

ولی فقط می خوام پول پیش خونه رو ازش بگیرم چون خونه به اسم اون اجاره شده 

عزیزم ان شاءالله امام حسین ( ع) بچتو شفای کامل بده ، بنظرم ببر طب اسلامی پیش آیت الله تبریزیان من بعضی از داروهاشو استفاده کردم خیلی خوبن

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
1457