1507
1411
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 912900 بازدید | 15189 پست

عزیزم خدا شفا بده ای خدا تو رو ب بزرگیت قسم 

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
اره عزیزم  عکساشو گرفتم ولی جواب اصلیش با پارتی بازی شاید تا اخر هفته بدن  خیلی نگرانم&n ...

عزیزم گلم اخه فرق نکرده چیه تو داری پیشرفت یاسی رو میبینی این یعنی ترمیم

ولی خب دکترا روشهای درمان رو ممکنه بخوان عوض کنن دپو برای کمک به بهبود سریعترش باید ام ار ای کنن اینقدر نگران نباش عزیز دلم خدا همراهتونه 

با خبرایه خوب بیای گلم

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت

گلمهر اخر هفته یعنی چند شنبه 😥

با جواب ام ار ای چیکار داری دختر خوب 😄

مگه پیشرفت هی گل دخترتو به چشم خودت نمیبینی 😍

بیناییش 😍

گردن گرفتن 😍

نشستن 😍

سینه خیز رفتن 😍

چهار دستوپا 😍

دیگه چی میخوای 😅

فقط مونده راه رفتن .... ک اونم کم کم به امید خدا 🌸🌸🌸

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1485
اره عزیزم  عکساشو گرفتم ولی جواب اصلیش با پارتی بازی شاید تا اخر هفته بدن  خیلی نگرانم&n ...

سلام سلام

گلمهرجان میتونم بپرسم مدرک پزشکیتو کجاگرفتی که ندید جوابشو میدی👹👹👹

دخترخوب انرژی مثبت بده 

یقینا جواب خوب وعالیه.

همه ماپیشاپیش بخاطر آزمایشات و جواب نرمال ام ار ای یاسمین جون خداروسپاسگزارو شاکریم

من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
مدرک تجربیه 😁😁😁😁

خخخخ

مثبت باش عزیزم.

انشاالله یاسمین بانو راه هم میافته میدوه همه چیزو بهم میریزه دلتو بیشتر از حالا شاد میکنه

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

دوستای خوبم میشه تاپیک اخرمو گزارش بزنید ممنون میشم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3394644/اگر-متوجه-خیانت-یه-نفر-بشین-به-خانومش-خبر-میدین-حتی-اگه-اقا-بفهمه-کار-شما-بوده-چ?postId=109169385

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

من تقریبا هرروز میام به تاپیکت سر میزنم گلمهر جان

انشاءالله آخر هفته بهترین خبرها رو بهمون میدی😍💪❤

خداااایاااا.....خدااااااایااااااا.....خداااااااااااایا خدااااااااایا
1396

سلام گلمهر جان. من چندوقته تایپیک شما رو پیدا کردم. و حالت خیلی شبیهه خواهرمه.خواهرزاده منم در اثر ضربه و تصادف به پشت گوش عصب صورتش آسیب دید و همچنین عصب شنوایی. خداروشکر عصب صورتش قطع نشد و دکترا باعمل جراحی گفتن عصب قطع نشده و ما فقط فشارش رو ازبین بردیم و طول میکشه تا خوب بشه حدود یکسال و شنوایی هم گفتن احتمال داره برگرده. هفت سالشه. خواهرم هرروز کارش گریه یا بیتابیه شهر غریبه. فقط بخاطر بچه و همسرش میگه دارم زندگی میکنم و فقط امیدش بخداست که زودتر خوب بشه. اینقدر برای بچشم همه چیو فراهم میکرد که اصلا انتظار چنین حادثه ای رو نداشت. ان شاا... خدا همه مریضها رو شفا بده بخصوص بچه هایی که مریضن. ان شاا... دخترتون سلامتی کاملشو بدست بیاره.شما هم برای خواهرزادم و خواهرم دعا کنید. 

راستی کسی بوده این مورد براش یا اقوامش پیش اومده باشه و کاملا خوب شده باشه؟ ببخشید گلمهرجان اینجا پرسیدم

سلام گلمهر جان. من چندوقته تایپیک شما رو پیدا کردم. و حالت خیلی شبیهه خواهرمه.خواهرزاده منم در اثر ض ...

ایشالا خوب میشه....

میشه یکم بیشتر توضیح بدی

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞                  
ایشالا خوب میشه.... میشه یکم بیشتر توضیح بدی

ممنونم.التماس دعا دارم

عصب صورت یکطرف بیحرکته. موقع خنده لب به یک طرف فقط میره.یک چشم کاملا بسته نمیشه، ابرو بالا نمیره. الان بعد چندماه میتونه اخم کنه فقط، دکتر براش تست عصب نوشته و ما خیلی نگرانیم

ممنونم.التماس دعا دارم عصب صورت یکطرف بیحرکته. موقع خنده لب به یک طرف فقط میره.یک چشم کاملا بسته نم ...

از لحاظ مغزی مشکلی نداره

ک ایشالا.تو راه رفتن و تعادل و حرف زدن که ایشالا سالمه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞                  
از لحاظ مغزی مشکلی نداره  ک ایشالا.تو راه رفتن و تعادل و حرف زدن که ایشالا سالمه

آره خداروشکر هیچ مشکلی نداره الان چندتا کلاس هم میره. بیشتر عصب صورت که تو ظاهره مهمه. شنوایی دکترا میگن اگه خوب نشه چون یهگوشش میشنوه درآینده براش مشکلی پیش نمیاد و اون کلا قابل درمانه ولبیشتر این عصب صورته که نگرانمون کرده اگه تا یکسال خوب نشه میگن باید پیوند عصب بشه که اون دیگه مکافاتش بیشتره باید عصب بگیره و پیوند موفقیت آمیز باشه تا راه بیفته. بچه ای که هیچ مشکلی نداشت و حالا این اتفاق پیش اومد... خدا همه مریضها رو شفا بده. دعا کنین همه چیزش خودش خوب بشه که دیگه بچه عذاب نکشه

1508