1600
1605
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 926440 بازدید | 15515 پست

عزیزم سفره حضرت رقیه نذر کن ان شاالله حالش زود خوب میشه و به هوش میاد 

توکلت به خدا باشه 

براش ایت الکرسی میخونم ان شاالله همین امروز خبر سلامتیشو بهت میدن و به هوش میاد

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

عزیزم برای طفل کوچیک شیر حضرت علی اصغر نذر کن 😭

خیلی خوبه توسل کن به دستای کوچیک حضرت علی اصغر 

نذر کن که اگه خوب شه شیر پاکتی به بچه ها میدیدی مثلا توی یه مسجد یا هرجایی و هر تعدادی که میخوای ...

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

عزیزدلم با خوندن تاپیکتون ناراحت شدم عزیزم خداجون توروخداییت این نی نی کوچولو به اغوش مادرش برگردون الهی امین به حق حضرت علی قسم میدمت ایشالله تاپیک بزنی خوب شده عکسشو بذاری الهی امین 

1546

عزیزم خدا دلتو آروم کنه😢برای دختر قشنگت دعا میکنم تا خدا هست به حرف دکترا گوش نکن برای خدا کاری نداره ایشالا به هوش میاد🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

@شاید_یک_مرد    

توروخدا اینو پربازدید کن همه دعا کنن برای دختر گل مهر جون توروخدا😭بعد از ده سال خدا بهش هدیه داده 

ولی حالش بده الان بیهوشه😔😔😔😔

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

وای رسما دارم دیوونه میشم خدایا تو رو ب حضرت رقیه دختر گل مهر روشفابده ای خدا دختر خودمم ۱۸ ماهشه😭از ته ته قلبم برای شفای دخترت دعا میکنم استارتر😭

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
8

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

عزیزم خیلی ناراحت شدم .خداییییا خودت فقط خودت میتونی .خدایا دخترش و بهش برگردون .😢😢😢😭😭

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
1403
گفتم شاید من تو درگاه خدا روسیاهم  از بین شما شاید یکی دلش سوخت خدا دلش به رحم اومد  بچم ...

عزیزم چشام پر اشک شده ازخدادمیخوام بحق دلای شکسته خدا بچتو بهت برگردونه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
نذر کن ک بچه ت سلامتیشو ب دست بیاره ی کوزه کوچیک بخری توش آب بریزی دختر کوچولوت با همون کوزه آب بده ...

این پستت جیگرموسوزوند...😢

خدابه حق دستای بریده حضرت عباس (ع)مصلحتشوباحاجت دل این مادریکی کنه

گفتم شاید من تو درگاه خدا روسیاهم  از بین شما شاید یکی دلش سوخت خدا دلش به رحم اومد  بچم ...

الهي عزيزم از ته دلم از خدا خواستم زود خوب بشه به حق خانم فاطمه زهرا😢

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت دختر نازمو صحيح سالم گذاشتي تو بغلم تيكر تولد يك سالگيه دختر نازم ماهوراي مامانشه😍❤️.                                             من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود
1547