1464
1482
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

913402 بازدید | 15209 پست

بچه ها چار روزه گذشته هنوز دخترم بیهوشه حالش خوب نیست بعد از 8سال باردار شدم با حاملگی سخت 

دلم برا بچم کبابه 4 روزه 10کیلو کم کردم 

خیلی حالم بده دیگه اشکی تو چشمم نمونده 

برا سلامتی دخترم صلوات بفرستین 

دیگه نمیدونم چکار کنم 

راننده ایکه زدی رفتی عذاب وجدان نداری 🥺

وای خدا شفا بده😭😭

چند وقتشه دخترت؟

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤲🏻

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

ایشالا زودتر خوب بشه براش آیت الکرسی میخونم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

توکلت بخدا باشه من واسش حمد میخونم

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤
8

گفتم شاید من تو درگاه خدا روسیاهم 

از بین شما شاید یکی دلش سوخت خدا دلش به رحم اومد 

بچم خوب شد 

بچه 18 ماهه چه گناهی داره 

خستم دیگه خسته

دیگه بسه امتحان الهی

همسرم داغونتر 

شدیم مرده متحرک 

راننده ایکه زدی رفتی عذاب وجدان نداری 🥺

الهی خدا خودش بهت ببخشه گلم 

۱۰تا صلوات فرستادم برا سلامتیش

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
1396
1508