2726
عنوان

ورم کلیه جنین بعد از تولد خوب میشه؟

469 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من الان ۳۷ هفته م تموم شده   امروز سونو دادم یکی از کلیه های پسرم،  ورم داشت،  و در واقع هیدرونفروز کلیه چپ مشاهده شده 

شما تجربه دارید ؟ بعد از تولد چکار باید بکنم؟ خودش خوب میشه؟

سلام ببخشید میشه بگید مشکله بچتون حل شده چیکارش کردین وقتی به دنیا اومد

سلام عزیزم ، ۴۸ ساعت بعد از تولد مجددا سونو کردن خیییلی خفیف شده بود ، ۱۵ روزگی هم آز ادرار داد مشکلی نداشت ، بعد از ختنه و بهبودی کامل هم مجدد سونو داد شکر خدا اصلا مشکلی نبود ، نگران نباش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط میشه بگی قطرش چند میلی بود اخه من تاحالا هیچ سونویی اینو بهم نگفته بود الان که ۳۷ هفتم تموم شده ...

عزیزم دیدی منم نوشتم که ۳۷ هفته بودم بهم گفت ، معمولا اواخر بارداری نشون میده 

اما نگران نباش ، اصلا درگیر قطر و اندازه ای که اونجا نوشته نباش 

سونوگرافی همون موقع به من گفت بزار دنیا بیاد، ختنه بشه ، ختنه ش خوب بشه اونوقت براش سونو انجام بده که همون اول تو بیمارستان سونو کردن که خیییییلی خفیف شده بود ، دوماهگی هم ختنه کردم ، سه ماهگی سونو مجدد که کامل برطرف شده بود . ۱۵ روزگی هم آز ادرار باید بده 

خیلی مورد رایجی هست تو پسر بچه ها ، نگران نباش امید خدا سلامت  و تپلی میاد تو بغلت

عزیزم دیدی منم نوشتم که ۳۷ هفته بودم بهم گفت ، معمولا اواخر بارداری نشون میده  اما نگران نباش ...

ممنون از اینکه جواب دادی دعا کن برا پسرم خیلی خوشحال شدم که پسرت خوب شده مواظبش باش❤😘

ممنون از اینکه جواب دادی دعا کن برا پسرم خیلی خوشحال شدم که پسرت خوب شده مواظبش باش❤😘

خواهش میکنم عزیزم،  الهی به راحتی و سلامتی زایمان کنی و خیالت راحت بشه ، کی به دنیا میاد امید خدا ؟ تهرانی ؟

فقط میشه بگی قطرش چند میلی بود اخه من تاحالا هیچ سونویی اینو بهم نگفته بود الان که ۳۷ هفتم تموم شده ...

سلام عزیزم 

ورم کلیه پسر شما چقدر بود ؟ برای پسر من در 35 هفتگی گفتن 7 میلیمتر , من خیلی نگرانم