2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت بچه   

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
یه بادکنک هلیومی بگیر ببند به پاش خیلی خوششون میاد.و عروسکایی که اویزون میشن و اهنگ میزنن

ای جونم من این بادکنک رو تو اینستا دیدم ولی میترسم بترکه بچه بترسه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

یه ماه صبر کن بعد برو فروشگاه های بزرگ مثه شهرکتاب براش اسباب بازی تقویت هوش فراوونه

چه خوبه به فکری.پسر داداش منم مامامانش خیییییلی باهاش سر و کله زده الان 1 سال و نیمشه اعداد،رنگا،همه چی بلده

با بازی هوشی یاد گرفته

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت ب ...

اشتباه نکن.اگه روش نوشته مناسب سنشه بگیر جلو صورتش

بچه داداش من همه اشکال هندسی رو بلده

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
من کتاب گرفتم توش ریاضی داره و رنگها اخه بچه 5 ماهه نمیدونه مثلث چیه خوب توش نوشته بگیرین جلو صورت ب ...

تو کتاب نوشته؟؟؟

من کتاب قصه میخونم از الان مثلث مزبع به دردش نمیخوره که 

بیشتر تقویت هوش کلامی و ارتباطی و حرکتی 

یارب نظر تو برنگردد...
یه ماه صبر کن بعد برو فروشگاه های بزرگ مثه شهرکتاب براش اسباب بازی تقویت هوش فراوونه چه خوبه به فکر ...

پسر بزرگه خودم ۲سالگی اعداد وانگلیسی میگف و حروفو بلد بود و... ولی الان این کوچیکه خیلی شیطون تره همش دلش میخواد بغلش کنم نمیدونم چطوری رفتار کنم وقتی دنیا اومد خیلی اذیت شدم کولیک شدید داش الان خوب شده خداروشکر میخوام باهاش کار کنم

زندگیم پسرام 
2706