2733
2734
عنوان

دیسک کمر شوهرم..

5759 بازدید | 17 پست

سلام.بچه ها شوهرم الان ۲۵سالشه.وقتی مجرد بوده یعنی حدود ۲۱سالگیش دیسکشو عمل کرده بدون پلاتین....الان بعضی اوقات کمر درد شدید میگیره.نمیدونم چیکار کنم براش؟

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
شوهر منم دیسک کمر داره بهترین دکترآ رفتیم حتی خار از کشور مال شوهر من هنوز خدارو شکر عملی نیست ولی گ ...

واقعا ؟؟..شوهرتون بیرون زدگی دیسک داره یا کم آبی دیسک ؟..منم دیسک کمر دارم از نوع کم آبی دیسک...استخر هم میرم...البته من مشکل خاصی ندارم مگه اینکه ب کمرم فشاری وارد بشه که بعدش میزنه به سیاتیکم 

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟؟..شوهرتون بیرون زدگی دیسک داره یا کم آبی دیسک ؟..منم دیسک کمر دارم از نوع کم آبی دیسک...استخ ...

منم دقیقا مشکل شمارو دارم .کم ابی دیسک که گاهی میزنه به پای چپم.البته وقتیم عصبی میشم سیاتیکم میگیره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731
واقعا ؟؟..شوهرتون بیرون زدگی دیسک داره یا کم آبی دیسک ؟..منم دیسک کمر دارم از نوع کم آبی دیسک...استخ ...

دکتر بهم گفت استخر برو و زیاد نشین ...مرتب حالتت روتغییر بده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
منم دقیقا مشکل شمارو دارم .کم ابی دیسک که گاهی میزنه به پای چپم.البته وقتیم عصبی میشم سیاتیکم میگیره

من استخر میرم..البته از بعد از تعطیلات تا الان ۴ جلسه رفتم و قدم میزنم توی آب...نمیدونم تا کی باید برم تا کامل درمان بشه..شما میدونی ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
من استخر میرم..البته از بعد از تعطیلات تا الان ۴ جلسه رفتم و قدم میزنم توی آب...نمیدونم تا کی باید ب ...

من متاسفاه بخاطر اینکه زود عفونت میگیرم استخرم نمیتونم برم .فعلا هم که باردارم

امااونرروز دکتر بهم گفت یک روز در میون برو استخر تا یک ماه

بعد کم کم کمش کن اما هرچی بیشتربری برات بهتره .گفت حداقل هفته ای یبار برو

من متاسفاه بخاطر اینکه زود عفونت میگیرم استخرم نمیتونم برم .فعلا هم که باردارم امااونرروز دکتر بهم ...

آهان...البته خب مشکل شما فرق میکنه..شما اضافه وزن بارداری ت هم مزید بر علته..باید تا بعد از زایمانت باهاش بسازی..چون دکتر به من گفت حتی الامکان وزن تو کم کن و چاق نشو چون اضافه وزن مشکل تو بدتر میکنه...منم تا جایی که ممکنه سعی میکنم چاق نشم

2738

بیرون زدگی دیسک داره عزیزم ما المان هم رفتیم درمان خاصی نداره وقتی به عمل نرسیده فقط باید مراعات کنی و هفته ایی حداقل دو بار استخر بری همین از وقتی همسرم استخراشو مرتب میره خیلی بهتر شده بعد اینکه هر نیم ساعتی که میشی ۵ دقیقه بلند شد  و راه برو

من متاسفاه بخاطر اینکه زود عفونت میگیرم استخرم نمیتونم برم .فعلا هم که باردارم امااونرروز دکتر بهم ...

عزیزم هر سری میری استخر از تامپون استفاده کن عفونت نگیری همه خانوما باید استفاده کنن خیلی خخوبه

آهان...البته خب مشکل شما فرق میکنه..شما اضافه وزن بارداری ت هم مزید بر علته..باید تا بعد از زایمانت ...

اتفاقاتاالان اصلا اذیتم نکرده تو بارداری . قبلا هم وقتی زیادعصبی میشدم اذیتم میکردم .کلا قبل بارداری هم اضافه وزن اصلانداشتم.گفت مشکلت ارثی هست.اما بقول شماتاکیدکردکه سعی کن وزنت نتعادل بمونه

عزیزم هر سری میری استخر از تامپون استفاده کن عفونت نگیری همه خانوما باید استفاده کنن خیلی خخوبه

اره اتفاقا شنیدم اماتاحالا استفاده نکردم.یعنی کلاتاحالااستخر نرفتم😊😊😊🤣انشاالله بعدزایمانم حتماشروع میکنم

اتفاقاتاالان اصلا اذیتم نکرده تو بارداری . قبلا هم وقتی زیادعصبی میشدم اذیتم میکردم .کلا قبل بارداری ...

آره متاسفانه مال منم یه بخشی ش ارثیه...شانس مام اینه دیگه ...مردم پول و ثروت واسشون ارث می مونه ما دیسک کمر😁

آره متاسفانه مال منم یه بخشی ش ارثیه...شانس مام اینه دیگه ...مردم پول و ثروت واسشون ارث می مونه ما د ...

😂😂😂😂همینو بگو....

به مامانم گفتم من ارث نمیخوام کی رو باید ببینم🤣🤣🤣انشاالله که بدترنشه .... چون الان قابل تحمله

2706