2737
2734
عنوان

کیا موها صورتشونو لیزر کردن

2415 بازدید | 20 پست

توی چندجلسه جواب گرفتین؟؟

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

و از چه دستگاهی استفاده کردین

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پشت لبمو سه بار انجام دادم راااحت شدما 

با سه بار جواب گرفتین؟؟

من تا الان ۴جلسه رفتم ولی چندان راضی نیستم چون بنظرم زیاد تغیری نکردن

دیروز جلسه چهارم بود عملا چیزی نمونده همون دیروز چند تا دونه مو مونده بود فقط ولی میگه باید ۶ جلسه بیای😐😐😐منم میرم دیگه

الکس 

کل صورت منهای پیشونی هرجلسه ۱۲۰ 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من میخوام کله صورتمو لیزر کنم دیگه خسته شدم ولی ن دکتر خوبی سراغ دارم و ن میدونم هزینش چقدره از عوار ...

عوارض که نداره 

هزینه اشم جاهای مختلف فرق داره

2738
دیروز جلسه چهارم بود عملا چیزی نمونده همون دیروز چند تا دونه مو مونده بود فقط ولی میگه باید ۶ جلسه ب ...

منم همینو گفته ولی من دایود میرم

دیروز جلسه چهارم بود عملا چیزی نمونده همون دیروز چند تا دونه مو مونده بود فقط ولی میگه باید ۶ جلسه ب ...

شما بعدش پوستتون قرمز میشه یا نه؟؟چه کرمی بعد لیزر میزنین

من دو جلسه انجام دادم  ولی تست بارداریم مثبت شده جلسه بعدمو که هفته دیگس نمیتونم برم! ولی از او ...

چرا دکترم گفته دایود بهتره🙊😭

شما بعدش پوستتون قرمز میشه یا نه؟؟چه کرمی بعد لیزر میزنین

زینک میزنم تا چند روز عزیزم 

مو که باشه بله قرمز میشه تا چند روز ملتهبه ولی دیروز میگم مویی نبود رو صورتم قرمز نشد هیچ حس میکنم سفید شده پوستم😐یعنی فقط همون ی ساعت اول قرمز بود 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706