2726

غربالگری بارداری!؟ اول یا دوم!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اول باید میرفتی نوبت میگرفتی، معمولا هم از یه هفته قبل... 

نمیشه که زرتی بری بگی سونو ان تی میخوام! 

از طرفی اول میرن سونو، با جواب سونو همون روز یا نهایت روز بعدش باید آزمایش بدی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

همون نزديك ازمايشگاه نيلو خود سونوگرافي نيلو هم هست من همه كارامو اونجا انجام دادم 

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....

منم اول ازمايش دادم بعد سونو هيچ فرقي نميكنه عزيزم

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....

عزيزم بهترين سونوگرافي تو خيابون وليعصره خيلي مجهزه انقد هم شلوغ ميشه 

من برای غربالکری اول زنگ زدم آزمایشگاه نیلو وقت بگیرم گفتن خودمون مرکز سونوگرافی و معرفی میکنیم ازشون میپرسیدی بهت آدرس میدادن.

البته من اونجا نرفتم کلا.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

بزن تو اينترنت يه سرچ كن ببين عاليهههه

نیلو ازم آزمایش گرفت گفت برو سونو جوابو برامون بیار

همین امروز باید بری سونو... برو یه جا بگو آزمایش دادم نمیدونستم شاید اورژانسی گرفتن! 

همون نيلو سونو داره

2706