2726
عنوان

مشورت در مورد خرید اتو ایستاده + عکس

21352 بازدید | 14 پست

من اتو دستی پاناسونیک دارم و کاملا راضیم .. ولی از وقتی این اتو ایستاده هارو دیدم به نظرم خیلی به درد بخور اومد. مثلا واسه اتو زدن پرده. لباس شب. چادر و ... تو بوتیک ها دیدم ولی تو خونه ندیدم کسی استفاده کنه. اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه.

من دارم بد نیست اما خیلی خاص نیست باید از پایین لباس یا پرده کمی بکشی تا صاف بشه و اینکه اگر تا بخار توی لباسه تا کنی یا حالتش رو تغییر بدی جای خط ها میافته

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دارم بد نیست اما خیلی خاص نیست باید از پایین لباس یا پرده کمی بکشی تا صاف بشه و اینکه اگر تا بخار ...

فکر چون این پشتش میز داره حالت عمودی هم بخوایم اتو کنیم نیاز به کشیدن لباس از پایین نیست . 

راستی مخزنش رو هی باید خالی کرد ؟ 

تا حالا پرده اتو زدی؟ . اخه احساس میکنم سیمش کوتاهه؟

شما چه برندی رو دارید 

من به شخصه از وسایا جا گیر و کم مصرف خوشم نمیادنهایتش سالی دو یا سه بار میخوام پرده بشورم و اتو بزنم میدم خشک شویی.لباس شب هم همینطور یبار میپوشم میندازم ته کمد ..تاااا خدا کمک کنه ازش بدم بیاد بدم بره

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من به شخصه از وسایا جا گیر و کم مصرف خوشم نمیادنهایتش سالی دو یا سه بار میخوام پرده بشورم و اتو بزنم ...

راستش من دنبال یه میز اتو دیواری بودم که میز اتوم از دمه دستم جمع بشه. که همسرم این رو پیشنهاد داد.. برای پیراهن های خودش 😂

فکر چون این پشتش میز داره حالت عمودی هم بخوایم اتو کنیم نیاز به کشیدن لباس از پایین نیست .  را ...

نمیدونم راستش مارکش چیه چون چند ساله کناره،مال من بدون میزشه 

من الان 10 ساله از این دیگ بخار دار های حرفه ای دارم مارک سیلتر با اون خیلی حال میکنم 

برای پرده هر چند سال یه بار در میارم اونم برای پرده بزرگ خسته کننده است برای کوچیک ها خوبه 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
من به شخصه از وسایا جا گیر و کم مصرف خوشم نمیادنهایتش سالی دو یا سه بار میخوام پرده بشورم و اتو بزنم ...

منم تا به امروز پرده رو میدادم خشک شویی ولی تا میارم خونه چروکه و باز خودم دوباره اتو میزنم.

از طرفی هم چادری ام و هر دوهفته چادر اتو میزنم 

منم تا به امروز پرده رو میدادم خشک شویی ولی تا میارم خونه چروکه و باز خودم دوباره اتو میزنم. از طرف ...

از این اتو بخارای شارژی هم من دیدم بنظرم کاربرد داره معمولا تو مزون ها ازش استفاده میکنن..نمیدونم مصرف خانگی داره یانه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

عزیزم نظرات متفاوت ولی از نظر من اگه می خوای ایستاده اتو کنی چروک خاصی از بین نمیره باید دقیقا همین مدل که اتو داره را محکم روی میز بکشی که چروک باز بشه ولی به اون صورت خیلی خوب باز میشه ولی این که فکر کنی کارت راحته راحت نبست و زمانبره .من از اتو پرسی ها خبر ندارم،ببین اونا شاید بهتر باشن

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین اتو بخار های ایستاده و دستی رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه: https://bigsearch.ir/otoo

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟
2706