2737
2734

سلام دوستان میشه علائمتو تو بگید ایا زیرشکمتونم درد میکرد رنگ خون قهوه ای بود چ مقدار می اومد

ممنون...

برای شادی روح پدرم صلوات🖤

اره عزیزم هم قهوه ای ممکنه باشه هم صورتی خیلی کمه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در هرکسی متفاوته

من یه هفته قبل تاریخ پری شروع شد لک قهوه ای 3 روز هم لک دیدم یا 4 روز و تموم شد

هیچ دردی هم نداشتم مطلق

هیچ علایمی نداشتم دیگه

سردومی لک لانه گزینی ندیدم ولی درد شکمی داشتم

بعضی همون روز پری لک میبینن فقط

2728
ایندفعه اگه لانه گزینی باشه و حاملگیم قطی باشه صورتی کم رنگ بود در حدی که فقط دستمال خونی میشد  ...

الان مال من قهوه ای ولی کمه دو روز مونده ب پریودیمی ولی زیر شکمم درد داره ممکن لانه گزینی باشه

الان مال من قهوه ای ولی کمه دو روز مونده ب پریودیمی ولی زیر شکمم درد داره ممکن لانه گزینی باشه

اگه لانه گزینی باشه بی بی بزنی باید مثبت نشون بده قبلا قبل شروع پریودیت لکه بینی نداشتی؟ من چون نداشتم مطمئن بودم لانه گزینیه

اگه لانه گزینی باشه بی بی بزنی باید مثبت نشون بده قبلا قبل شروع پریودیت لکه بینی نداشتی؟ من چون نداش ...

ن عزیز نداشتم.ممنون گلم پس بی بی بزنم معلوم میشه😘😘

2738