2410
2553
عنوان

یه راه عالی برا کهنه بچه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3577 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نکنید اینکارارو تروبخدا بچه ها پوستشون لطیف و حساسه هزاران حساسیت پوستی میگیرن از خورد و خوراکتون بزنید اما پوشک بچه رو تهیه کنید

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

کهنه ممولی چشه مگ ، ایی فک کن پوشک و بشوری اوق 

، من ک از وقتی بیدار شدم سر پام تا الان الانم نمیتونم بخوابم چون دخترم تب داره 😢 چجوری وقت ترمیم پوشک کنم 

2720

چسبش ازبین میره🤔

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
خب کهنه که راحت تره. فقط شستن میخواد !!  این روش شما علاوه بر شستن ،دوختن هم میخواد   &nb ...

یه جوریم هس،انگار کثیف کاری داره

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2714

آفرین عزیزم

خوب کاری میکنی که به فکر زندگیت هستی و با قناعت پیش میری

اما هر چیزیو هر جایی نگو دوستِ خوبم

الان یه سریا میان مسخره میکنن و میگن کثیفه و این حرفا ..

هر جوری که راحتی همون کارو بکن

ان شاءالله همیشه خوش باشی دوستم 🌹

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

دل خجسته ای داری اسی من دوقلو بزرگ کردم وقت کردی یه دستشویی راحت بری باید کلاتو بندازی هوا 😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
آفرین عزیزم خوب کاری میکنی که به فکر زندگیت هستی و با قناعت پیش میری اما هر چیزیو هر جایی نگو دوست ...

این قناعته یا ظلم به بچه 

ای وای من

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

بعدشم فک نمیکنم وقت کنی کهنه بشوری اونم واسه دوتا بچه رو🥴

هزینه ای که میخوای برای آب و صابون بدی کهنه بشوری رو بده پوشک بخر!

بعدشم اولش زیاد استفاده میکنن بعدش کمتر میشه نگران نباش خدا روزیشونو زیاد کنه 

و برات حفظشون کنه آمین😍

2706