1600
1480
عنوان

یه راه عالی برا کهنه بچه 😍

1143 بازدید | 99 پست

سلام خانمها من تازه فارغ شدم یکی از دغدغه هام پوشک بچه بود مخصوصا که دوقلو هستن یه روش تازه یاد گرفتم عالیه البته خودم تا ۴۰ روز پوشک میگیرم انشاالله بعدش با این روش پیش میرم.

پوشک هایی که بچه توش پی پی نکرده و فقط ادرار داره  رو تو آب خیس کنین که مواد توش کلا باد کنه بعد از بالا یا پایین لایه هارو یه مقدار جدا کنین و مواد توشو خالی کنین و خوب بشورینشون بذارین خشک شه و بعدا قسمتی که باز کردینو بدوزین تا بیشتر وا نره  بعد کهنه بچه رو توش بذارین و دوباره استفاده کنین اگه مولفیکس اصل باشه قشنک ۶ یا ۷ دفعه قابل استفاده هستش.

🙆‍♀️🙆‍♂️

  نشدنیه

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه میکرو دارم برام دعا کنید بعد هشت سال مادر  بشم  تیکر به امید  مثبت شدن ای وی افم..روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز. مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی و دو سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند. شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم. فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داری. گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. به شمایی که این نوشته را خواندید هم همین توصیه را می کنم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.

ووواا حوصله داریا من وقت نمیکنم موهامو شونه کنم

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
8

فکر کردی دوقلوهات امون میدن این کارو رو بکنی؟ 

از خدا بخواه روزیشونو زیاد کنه این تجربه منه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
1537

نکنید اینکارارو تروبخدا بچه ها پوستشون لطیف و حساسه هزاران حساسیت پوستی میگیرن از خورد و خوراکتون بزنید اما پوشک بچه رو تهیه کنید

  

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

کهنه ممولی چشه مگ ، ایی فک کن پوشک و بشوری اوق 

 ، من ک از وقتی بیدار شدم سر پام تا الان الانم نمیتونم بخوابم چون دخترم تب داره 😢 چجوری وقت ترمیم پوشک کنم 

1547
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1599
1580

جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته

کوروش+ عکس

kyarash2 | 18 ثانیه پیش
1550
1588
1426
1479
1593
1506
1587
1594
224
29
داغ ترین های تاپیک های امروز
توسط   tnha_mlika  |  8 ساعت پیش
توسط   missalone  |  6 ساعت پیش