2737
2734

سلام بچه ها😍😍🌹🌹

قراره اینجا با همدیگه برنامه ریزی کنیم، برای تمام ابعاد زندگیمون.

تمرکزمون بیشتر روی کارهای روزمره هست و سعی میکنیم کنارش اهداف ریز و درشتمون رو اجرایی کنیم.

نوشتن برنامه روزانمون اینجا باعث میشه یه تعهد نسبت بهش برامون ایجاد بشه و سعی کنیم حتما تا اخر شب انجامش بدیم.( این تجربه دوستانی هست که تو تاپیک رانا جون بودند😊)

نکته ۱: سعی میکنیم برای کارهای خونه برنامه داشته باشیم، تا براش زمان کمتری بزاریم و بتونیم برای  پیشرفت شخصیمون وقت بیشتری در نظر بگیریم.

اینجا کنار هم جمع میشیم که باهم پیشرفت کنیم،از همدیگه انگیزه بگیریم و به همدیگه انرژی بدیم. تنهایی پایبند بودن به اهدافمون شاید برامون سخت باشه ولی مطرح کردنش اینجا با دوستامون و گزارش دادن روزانمون کمک میکنه تا اهدافمون رو فراموش نکنیم و برای رسیدن بهش تلاش کنیم.

نکته۲: برای اینکه بتونیم دختر،خواهر، همسر و مادر خوبی باشیم، باید شاد و پرانرژی باشیم و این مستلزم این هست که به خواسته ها و اهداف خودمون احترام بزاریم. پس سریع اهدافتون رو مشخص کنین( خیلی ارمانی نباشه که انجامش ندین، کارهایی که دوست دارین انجام بدین منتها بخاطر تنبلی عقب میندازین) لیستشو تهیه کنین و از امروز با ما باشین تا کنار هم به خودمون بها بدیم.

از خودم شروع میکنم

یه عاااالمه هدف دارم، سعی کردم تو روال عادی زندگیم بگنجونمشون،  خیلی اوقات وقت کم میارم ولی تمام تلاشمو میکنم که از خودم عقب نمونم.

یه لیست شامل ۱۰ تا کار ریز و درشت که هر روز باید انجام بدم رو نوشتم و زدم رو در یخچال، ضروری نیستن به همین خاطر همیشه به بعد موکول میشن و نهایتا اخر شب میبینم انجام نشدن، مثل لایتنرم، حفظم، خوشنویسیم، مطالعه و ....

ولی از دیروز که لیست رو زدم به یخچال سعی میکنم حداقل چن تاشو انجام بدم تا روزم خالی نباشه.

قطعا برنامه ریزی ما ۱۰۰ درصد انجام نمیشه ولی همین که اخر شب ببینم برای رسیدن به اهدافم حداقل ۴_۵ تاش تیک خورده، یعنی یه قدم بهشون نزدیک شدم، و همین یعنی پیشرفت

پیشنهاد میدم شما هم این لیست رو تهیه کنین دوستای خوبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گزارش امروزم

تاظهر سرکار بودم

عصر کلاس حفظم بود، مرورم بهتر شده بود و خوشبختانه استادم ازم راضی بودهم

بعد کلاسم مهمون داشتم که تا اوایل شب موندن.

قبل اومدن مهمونام کل خونه رو مرتب کردم . 

همسرم یه سبد بزرگ کیوی گرفته بود( ما اصلا دوست نداریم نمیدونم با چه انگیزه ای انقد زیاد گرفته بود) همه رو شستم، چند تایی گذاشتم تو سبد میوه یخچال، چن تاشو گذاشتم کمپوت شد، بقیه شم برش زدم گذاشتم خشک بشه،سه تا سینی شد و کلی وقتمو گرفت.

جزوه جلسه اخر کلاس زبانمو پیاده کردم. برای لایتنرم فیش نوشتم. یه پیج اینستا پیدا کردم اصطلاحات کاربردی میزاره، بد نیست، واسه فیشام ازش استفاده کردم

از ۱۰ تا خونه لیستم،فقط۴ تاش تیک خورد ولی بازم جای امیدواریه،😍😍

امروز خیلی کار داشتم و اخرای شب با خستگی رفتم که با برنامه ورزشم، ورزش کنم، در کمال ناباوری دیدم امروز روز استراحت عضلات هست و ورزش نداریم، انقد خوشحال شدم، بدون هیچ کاری یه تیک واسه لیستم گرفتم😂😂

دوستای خوبم شما هم از اهدافتون بگین. کارهایی که در طول روز برای نزدیک شدن به هدفتون انجام دادین،حتی شده یه قدم کوچیک باشه، بنویسین تا برای ادامش به همدیگه انرژی بدیم.😘😘

قراره گزارش روزانه هم داشته باشیم، کارهایی که تو طول روز انجام دادیم.

همچنین قراره یه لیست از کارهای عقب موندمون تهیه کنیم و کم کم شروع کنیم به انجام دادنشون

لیست عقب مونده های من همیشه در حال تغییره ولی فعلا چند تا مهماش اینا هستن:

۱. دفترچه بیمه پسرم باید تمدید بشه.

۲. پسرم رو باید ببریم ارایشگاه

۳. باید برم اتلیه و چاپ عکسامو نهایی کنم و هزینه شو تسویه کنم

۴. چادرمو باید برم خیاطی تحویل بگیرم.

۵. با مهد تسویه کنم

فعلا همینا یادم میاد ولی باید بازم روش کار کنم

2738

ليست كارهايي كه بايد انجام بدم وكارهايي كه عقب افتادن:

1-برم دنبال ضمانتنامه لباسشويي مامانمينا

2-تعمير چرخ گوشت مادرم كه به ماسپرده

3-تعميرآسياب خودم كه اونروز نميدونم چي شد يهو سوخت موقع استفاده

4-سبزي بگيرم براي قورمه سبزي وكوكو وپلو

5-گوشت چرخ كنم بسته بندي كنم

6-باقلابگيرم 

7-وسايلاي اتاق جديدوبچينم 

8-آرايشگاه برم

9-مرغ بسته بندي كنم بذارم يخچال

10-خريدمايحتاج خونه كه باهمسرم بايدبريم وقت ندارن منم تنهايي ازعهده اش برنميام

11-گلدون بزرگ بگيرم چنتا ازگلام جاشون كوچيكه بزنم توگلدون بزرگ

12-رنگ اكريليك بگيرم شمعدون درست كنم ازاينيستا يادگرفتم خوشگل بودم دوست دارم درست كنم(لازم به ذكره كه كارهنري نميكنم اصلا)

13-دندون پزشكي برم(دندون عقلم داره درمياد فكم جانداره دردميكنه)

14-كارهاي روتين خونه روانجام بدم ولباس اتوكنم.

15-بريم اتليه بقيه فيلماروبگيريم وعكسارو انتخاب كنيم براي آلبوم

ليست كارهايي كه بايد انجام بدم وكارهايي كه عقب افتادن: 1-برم دنبال ضمانتنامه لباسشويي مامانمينا 2- ...

افرین چقد خوب نوشتی. 😊😊🌼🌼

سبزی قورمه و کوکو، تعمیر مخلوط کن، اینا رو یادم رقته بود از لیستت تقلب کردم😂😂

برنامه امروزم:

نهار مرغ بزارم

خونه مرتبه

میخوام انشالله پارچه مانتو برش بزنم( اولین بارمه و ذوقشو دارم😍😍)

عصرم میرم خونه مادرشوهرم

این وسط همه تلاشمو میکنم که خونه های بیشتری از لیستم تیک بخورن😊

مرسي زهراجونم.منم عكساروتقلب كردم يادم نبود .

دوست دارم پارچه بگيرم بدم مانتوبدوزن نميدونم چه پارچه اي بگيرم.

وااااي جاي تومن ذوق كردم بااينكه خياطي دوست نداشتم الان بعضي وقتا به سرم ميزنه يكم يادبگيرم.

سلام دوستان منم کلی لیست عقب مونده دارم.

۱-روکش دندانم

۲-فعال کردن همرا بانک یکی از حسابام

۳-مراجعه به اداره سهام عدالت

۴-خرید گوشت قرمز و چرخ کردن و بسته بندی

۵-مراجعه به جهاد دانشگاهی و ثبت نام کلاس زبان.(البته کلاس رو باید بعد از ماه رمضون برم)

۶-پیدا کردن یه کلاس ورزشی خوب برای پسر و دخترم

۷-خرید یه کیف خوب

۸-چند جلسه هم برم کلاس واسه مهارت رانندگی

وکلی خریدای دیگه واسه خونه.من همسرم ماموریت میره ۳۰روز اونجا ۱۵ روزخونه هیلی کارای مردونه هم باید خودم انجام بدم😀البته یه چند باری هست که جرات کردم و ماشین رو درآوردم ولی چون چند سال ننشسته بودم پشت فرمان یکم دلهره دارم اینو باید در اسرع وقت انجام بدم.

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2706