2737
2734
اینجوری وایمیسته از پشت در تاپیک نگاهمون میکنه خنده های شیطانی هم میکنه اینجوری😈🤣🤣🤣 بعد اخر شب م ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 نه خیر  من اینجوری‌ نیستم‌ بهار‌ شاید بکنه‌ ولی من نه🤣🤣

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
خوش بگذره به همتون من كه نميام😌😌😌😌 مديونين اگه فكر كنين شامل من نميشه🥴🥴🥴🥴

🤣🤣🤣🤣🤣🤣عزیزم😚😚😚ایشالا دور بعدی شما سه تام به هدف رسیدید با هم میریم خفگی 😋😋فعلا ک بوی خیانت نیکی میاد😈😈😈🤣🤣🤣

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این لیستمه فعلا تا اینجا تو مخم اومده هرچی اضافه تر شد بهتون باز خبر میدم😝😝😝😝عقده ای نخورده ...

😲😲😲😲😲

واي به خدا اينا رو نخوريا ،به جون خودم مسموم ميشي😣😣😣

حسودم خودتي🙄🙄🙄🙄

2731
2738

منم تا اینجا که دیگه پیاده روی کنسل شد چون خیلی کارکردم خسته بودم دخملو هم بردم حمام بیرون باد زیاد میاد دیگه نرفتیم اتو هم دارم رو مخ گودزیلا کار میکنم شاید موفق شدم😂

خب بچه های تثبیت پنجشنبه همین هفته روز شکم چرونیه میخوام واقعا دلی از عزا دربیارم سه شنبه میخوام بر ...

آخ جون من که پایتم😆😆😆 روز شکم چرونی واسه من یه نعمته 😆😆😆 

عه نوشتی بچه های تثبیت؟😝

برررروووووو برررررووووو باباااااااااااا فک کردی ما ازوناشیم؟نخیر ما ازیناشیم😆😆😂😂😂

آقا من ازینجا براتون واسه روز شکم چرونی دخیل شاهچراغ میبندم که هر وعده که خوردین معدتون سریعا تخلیه بشه که بتونین پشت بندش هرچی دم دستتون بود کوفت عه ببخشید نوشجان کنید😂😂😂😂

آخییییی یاد جووونیم که رعایت نکردم الان باید شاهد روزی باشم که توش ناپلئونی رد و بدل میشه و من نشستم کدومو لیس میزنم😂😂😂

دعای روز 5 شنبه (روز شکم چرونی)

خداوندا شکر میکنیم تورا بابت تمام نعماتی که پیش رویمان گزاردی 

چه نعماتی که یک عده از سر تفنن و خوشگذرانی برایش برنامه چیده اند که تا خرتناق درونش غرق شوند و کیفش را ببرند

و چه نعماتی که عده ی دیگر برای رسیدن به اندامی سک سی واسه همه زنگ زدنات مرسی 😂😂😂اقامون جنتلمنه جنتلمنهههه😂😂😂 

آخ جون من که پایتم😆😆😆 روز شکم چرونی واسه من یه نعمته 😆😆😆  عه نوشتی بچه های تثبیت؟😝 برر ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای سها ادبیاتت تو حلقم👊🤣🤣👊

ننه تو ک شیمکت تو اسباب کشی بهش خیش گذشت بسشه دیگه تعجب موکونه😝😝😝😝من بخ بخخخخت از ۳ شهریور پارسال تا الان فخط شب یلدا یکم رفتم تو دیگ بخیش هی اب دهن قورت دادم صدای نفرین خیکمو شنیدم بخ بخت دیگه وقتشه ی بار ی کیفی بکنه بعدشم میدونم تا مدتها از هرچی خوردنیه بدم میاد ولی بعد نزدیک یک سال نیازش  دارم واخعنی😝😝😝😝

😊
دعای روز 5 شنبه (روز شکم چرونی) خداوندا شکر میکنیم تورا بابت تمام نعماتی که پیش رویمان گزاردی  ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نههههلتیییی👊👊

فعلا نیکی بوی خیانت میده البته ۵۰ بهش ساخته غیر قابل اعتماد شده😝😝😝😝

جهت رفاه حال رژیمیون تاپیک جدا زدم اونجا اون روز اگه خواستیم  عکس بذاریم بذاریم ک اینجا دین شکم شما نگیرمون همشون بچسبه به جونمون کنده نشه🤣🤣🤣🤣امید آنکه دفعه ی بعدی تو و مهدیه و گیسو هم باهامون خفگی کنید😋😋😍😍😍😍

😊
آخ جون من که پایتم😆😆😆 روز شکم چرونی واسه من یه نعمته 😆😆😆  عه نوشتی بچه های تثبیت؟😝 برر ...

😂😂😂وای سها عاشق ادبیاتتم😘ولی بوخودا من از سی تیر پارسال تا الان فقط ی روز اونم نصفه و نیمه رفتم تو دیگ ولی از الان دارم برا پنج شنبه برنامه میزیزم😂

2706