2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سايز منظورم نيس ازنظر علمي بافت سينه بيشترين الاستيسيته رو داره اين يعني احتمال جمع شدن پوستش تقريبا ...

پس چرا این همه تمرین براش هست همه جا بعضی ها هم میکن نتیجه گرفتیم ☹☹☹

😊
2731
2738

بچه ها امروز من ي غذاي خيشمزه خوردم شما هم بدرستين و نوش جان كنين

لبوقرمز و هويچ و پياز قرمز و فلفل دلمه قرمز رو درشت خورد كنين و نمك و فلفل و پاپريكا و روغن زيتون بزنين بزارين فر 

با دماي ١٧٥حدود ٤٥دقيقه و مابين إش هم يكي دوباري زير و رو كنين 

اينجا با سيب زميني ابپز و استيك ميخورن ولي من  ي بشقاب خالي خوردم حسابي سير شدم

نیکی ناخونات خوشگل شدن، مبارکت باشه دست تپلی

من دوس دارم دستام تپلی باشن ولی کشیده و باریکن

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

من از عصری تا الان رو پا بودم، پیتزا رو پدر و پسر نوشجان کردن و لذت بردن منم یه مربع تقریبا ۴ در ۴ خوردم، خیییلی سبک و کم پنیر با گوشت درستش کردم، 

فردا رو هم طبق معمول خگخ میگیرم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

نیکی جان، رادین معلم زبانش باباشه، شبی تیم ساعت کار میکنن از اول حرداد شروع کردن، اگه بیرون میرفت که شاید هنوز ده تا حرف هم نشده بود

نیکی ناخونات خوشگل شدن، مبارکت باشه دست تپلی من دوس دارم دستام تپلی باشن ولی کشیده و باریکن

منم باریکه سیخ گوجه است انگشتام🤣🤣 ولی باریک دوس دارم استثنائا جز معدود دفعاتیه ک از چیزی خوشم میاد خدا هم مضائقه نکرده بهم دادش گوبونش برم😂😂😂😂

😊
2706