2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@bahar49    بهار منم خیلی وقتا پنیر با خیارشور میریزم تو سالاد خیلی دوس دارم ی کمم سبزی خ ...

نوش جونت منم امروز با پنیر و زیتون شور خوردم ی ادویه مخصوص سالاد هم داریم ریختم خیلی بهتر از سس شد

2731
حتما، حالا دیگه شهرزاد رسید به غارش، در حال جم و جور کردن و حمام است. خوشگلا، ویتامین سی چه مارکی ا ...

مال من سی گل مهدیه جون‌ خیلی خوبه‌ خوب جذب میشه‌ و بوی بد نمیده

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
بچه ها من فردا، خگخ میگیرم، طبق روال پنچشنبه های بامی جون، فقط قهوه و دمنوش میخورم

منم فردا باهات همراهی میشم 😚😚😚

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
سلام سلام عجقولا صدای من و از غارم میشنوید 😋😋۷ رسیدم کیونمو پهن کردم جلو کولر ی بادی بخوره  ا ...

سلام عزیزم خسته نباشی ب سلامتی 😙😙

از این لحظه ی برگشت من متنفرم 😥😥 تا دو روز بشور رو بصابه

2738
🤣🤣🤣🤣🤣اونم با حسین جونت🤣

🤣🤣🤣نههههه بابا 

بدون مزاحمت اون‌ 

خودممم تنهایییییی😋😋😋😋

اون بیاد میگه با شلوار بپر 😩😩😩

بیا مادر بیا خوردمش ی گازم به نیتت زدم🤣🤣🤣 اون میله خودکارم واسه اردش بود که اونجوری خطی ریختم ک ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وااای‌ بهار خیالت راحت شد 

دختر مردم از دس رفت

سلام عزیزم خسته نباشی ب سلامتی 😙😙 از این لحظه ی برگشت من متنفرم 😥😥 تا دو روز بشور رو بصابه

قربونت برم😚😚اره واخعا ادم دوست داره بگه اجی مجی لاترجی همه چی شسته بهشه خودشم حموم بشه و گردگیری هم بشه😂😂😂😂

ولی واخعا به سفر میارزه اینم تاوان سفر رفتنه خواهر تو این دنیا ی چی باید از دست بدی ی چی بدست بیاری😝😝😝

منم شب اول باید همه چی رو بشورم وگرنه خوابم نمیبره الان دور دومم انداختم ماشین خدا بیامرزه پدر سازندشو😯😯کاش ی ماشینم بود خودمم حموم میکرد🤣🤣🤣🤣

😊
2706