2726
گوبونت برم استاد جنرال موتور جونم😚😚😚😚😚 👌👌👌👌

فدااات‌ خودت جنرال موتور تری‌ 

زدی رو دست  همه ی مربی های مطرح😍😍

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برنامه ی شما رو که گذاشتید‌ باهاتون همراه میشم‌ به همراه مقداری هوازی‌ که گرم کردن هم به حساب میا ...

😚😚😚باش من چون زانو درد دارم گرم کردنو در حد درجا زدن و کارایی ک فشار کمتری به زانوم بیاره اما یکم صربان بالا ببره مختصر انجام میدم برا همین حسابش نمیکنم 😚😚

مرسی که همیشه پایه ای نیکی😍😍😍😍😚😚😚

😊
2728
فدااات‌ خودت جنرال موتور تری‌  زدی رو دست  همه ی مربی های مطرح😍😍

نگوووو عشق جونممم 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈برم خجالت بکشمممم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بخدا تمام انرژیم از کنار شما بودنه میبینمتون اینجا جیگرم حال میاد 😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚خدا برام حفظتون کنه دوستای خوبم😍😍😍😍

😊

منم هستم دوستان، با برنامه هماهنگم، حرکاتم که تو هشتگا باید پیدا نکنیم؟؟؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
😚😚😚باش من چون زانو درد دارم گرم کردنو در حد درجا زدن و کارایی ک فشار کمتری به زانوم بیاره اما یکم ...

😚😚😚

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
نگوووو عشق جونممم 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈برم خجالت بکشمممم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀ ...

عزیزم، قربون این ابراز احساسات مادر

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
نگوووو عشق جونممم 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈برم خجالت بکشمممم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀ ...

😚😚😚😚فدات بشم ‌ عزیزم 

ایشالا تن خودت سالم باشه همیشه‌ و زود زود به اندام‌ ایده آلت‌ برسی😗😗

دوستان نظرتون چیه یه مدت یه برنامه غذایی هم داشته باشیم تا نتیجه بهتر معلوم بشه؟؟؟؟

😚😚😚😚فدات بشم ‌ عزیزم  ایشالا تن خودت سالم باشه همیشه‌ و زود زود به اندام‌ ایده آلت‌ برسی😗 ...

😍😍😚😚😚😚😚

نیکی لینک پستم رو از کجا وردارم؟میخوام لینک این دوتا پست هشتک دار رو وردارم بذارم امضام

😊
2706