2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پوستم بینهایت خشکه ولی بخاطر روغن نارگیلش عالیه حتی بعدش بادی لوسیون هم نمیخوام دیگه

وای بهارمن دو هفته لایه  بردار نزده بودم خاک رس و اون برنج خامو امروز باز شروع کردم چقد حس سبکی داره پوستم صاف و صوف شدم😍😍😍

😊
نمک دریا و سدر و گل محمدی یا بابونه یا لوندر و روغن نارگیل  حالا اختیاری چیزای دیگه هم میتونی ...

آها‌ میدرستم همه ی مواد رو دارم بابونه‌ عرقش‌ رو میشه ریخت

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2720
وای بهارمن دو هفته لایه  بردار نزده بودم خاک رس و اون برنج خامو امروز باز شروع کردم چقد حس سبکی ...

منم برنج خام رو دو هفته ای هست نزدم سه روز تعطیلم فردا میدرستم دوباره

منم پوستم بینهایت خشکه ولی بخاطر روغن نارگیلش عالیه حتی بعدش بادی لوسیون هم نمیخوام دیگه

بعدش لوسیون بدن بچه‌ میزنم‌ یکیش شیر و عسل یکیش اسطوخودوس‌ هست خوبه راضی ام

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
بعدش لوسیون بدن بچه‌ میزنم‌ یکیش شیر و عسل یکیش اسطوخودوس‌ هست خوبه راضی ام

اصن اییییینقد نرم و لطیف میشی اصن نیاز به لوسیون نیست...من دلم میخواد همش دست بکشم به پاهام🤣🤣🤣🤣🤣

😊
2714
منم برنج خام رو دو هفته ای هست نزدم سه روز تعطیلم فردا میدرستم دوباره

بهار جون برای عارضه ی کراتوز پیلاریس‌ اونجا کاری میکنن‌ یا درمان نداره 

اصن اییییینقد نرم و لطیف میشی اصن نیاز به لوسیون نیست...من دلم میخواد همش دست بکشم به پاهام🤣🤣🤣🤣آخ جوون  ...

😂😂😂

شما هم همین هایی که بهار گفت رو ریختی 

من وقتی اینو میزنم چون روغن نارگیل داره دیگه لوسیون نمیزنم فقط بادی اسپلش میزنم

برای همون روز درست کنم یا زیاد تر بمونه عیب نداره‌ 

نه فقط میگن پوست رو مرطوب نگه دار البته خیلی اطلاع دقیقی از موارد پیشرفته اش ندارم

مرسی عزیز دلم 😚😚😚

من رفتم دیگه🙌

2706