2726
اره فک کنم گرد و خاک خونم اومده  پایین🤣🤣🤣قبل بازی  چندتا تیر انداختم  برا دعوا نگر ...

😂😂😂اوووه اوضاع‌ بیخه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌 غلط کردن رو برای همین موقع گذاشتن 😂😂

نیکی من ساعت خوردنم فقط خیلی ضعف میکنم الان باز خوب شدم حالا نمیدونم برا اون شش تا بادومه یا چون تایم خوردنم گذشت‌ خوب شد🤣

2728
نیکی من ساعت خوردنم فقط خیلی ضعف میکنم الان باز خوب شدم حالا نمیدونم برا اون شش تا بادومه یا چون تای ...

🤣🤣🤣🤣نه مادر بارون ته‌ دلت رو گرفته

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
🤣🤣🤣🤣نه مادر بارون ته‌ دلت رو گرفته

همون شش تا🤔🤔🤔اونا خواهر به معده نرسید هنو تو نای و مری ان🤣🤣🤣🤣

نیکی اون بادی اسکراب رو درست کن عاجقش میشی ها باهاش ازدباج میکنی🤣

همون شش تا🤔🤔🤔اونا خواهر به معده نرسید هنو تو نای و مری ان🤣🤣🤣🤣 نیکی اون بادی اسکراب رو درست ک ...

🤣🤣🤣🤣🤣 . وایییییی خدا ‌ 

از دست تو . 

اون رو هم موادش رو یه بار دیگه بگو چی بود من انقدر که گووووه‌ پوستم به خیلی چیز ها حساسیت‌ دارم  

🤣🤣🤣🤣🤣 . وایییییی خدا ‌  از دست تو .  اون رو هم موادش رو یه بار دیگه بگو چی بود من ا ...

نمک دریا و سدر و گل محمدی یا بابونه یا لوندر و روغن نارگیل 

حالا اختیاری چیزای دیگه هم میتونی اضاف کنی مثل شکر قهوه ای و پودر قهوه و گلاب و ژل الوئه ورا و اینجور چیزا

🤣🤣🤣🤣🤣 . وایییییی خدا ‌  از دست تو .  اون رو هم موادش رو یه بار دیگه بگو چی بود من ا ...

منم پوستم بینهایت خشکه ولی بخاطر روغن نارگیلش عالیه حتی بعدش بادی لوسیون هم نمیخوام دیگه

2706