2703
2553
گودزيلا ناراحتت ميكنه☹️☹️☹️☹️ انشااله زود خوب ميشي،استراحت كن😚😚😚

اووف‌ من یا میگذرم‌ و رد‌ میشم‌ یا وقتی‌ هم‌ کینه بگیرم‌ دیگه‌ ب این‌ زودی‌ ها دلم‌ آروم. نمیگیره‌ .الان هم از اون‌ کینه های‌ جنس‌ شتری‌ گرفتم 😂 باهاش حرف‌ میزنم‌ و با تنه‌ و قیافه‌ و 🖕🖕🖕🖕🖕

ی جوارییی‌ سگ‌ محلم‌ هنوز

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣فخخخط اندوووشت

🤣🤣🤣🤣🤣آررره‌ 🖕🖕🖕🖕

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
دیشب مردممممم‌ و زنده شدم ساعت ۷ رفتم‌ بیمارستان‌ همین‌ الان اومدم سرم‌ و کلی‌ آمپول‌ داد‌  فر ...

سلام عزیزدلم 😍😍😍

قربونت برم انشااله زودتر خوب بشی خواهر فقط استراحت کن همین یکمم آروم باش خدا بگم چیکارش کنه تو اینجوری اذیت میشی وقتی اعصابت میریزه بهم 😔😔😔😔😔😔😔😔😔

خیلی خیلی استراحت کن اصلا تکون نخور برو پیشه مامانت درسای آرادم دو روز ول کن بابا هیچی نمیشه ، اونم اعصابتو خورد میکنه موقع درس خوندن و نوشتن ، یکم بخودت برس  و اهمیت بده ، نترس هیچی نمیشه

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2720

اینم برنامه امروز بنده

[  ] وکیوم شکم♦️

[  ] پیاده روی نیم ساعت

[  ] حلقه ۲ ست ۲۰ دقیقه ای

[  ]  تنفس ژاپنی

[  ] کتاب خوانی

[  ] آبرنگ بازی

[  ]   ماسک

[  ] روغنکاری آخر شب

سلام عزیزدلم 😍😍😍 قربونت برم انشااله زودتر خوب بشی خواهر فقط استراحت کن همین یکمم آروم باش خدا بگ ...

خدا‌ نکنه‌ مریمی. 

ممنون مهربونم‌ . بنده‌ خدا‌ مامانم‌ سوپ‌ و غذا برامون درست‌ کرده‌ آورده‌ . آراد رو هم گفتم ببره‌ کلاس من‌ میمونم‌ تو خونه‌ استراحت میکنم‌ 

خدا‌ نکنه‌ مریمی.  ممنون مهربونم‌ . بنده‌ خدا‌ مامانم‌ سوپ‌ و غذا برامون درست‌ کرده‌ آورده‌ . ...

خدا انشااله تنه مامانتو سالم نگه داره 

خوب کردی فقط بخودت برس و استراحت کن والا یچند روز کاری نکنی هیچ کس اتفاقی براش نمیفته ریلکس باش همه چیو رها کن عزیزدلم😘😘😘😘😘😘😘😘

خدا انشااله تنه مامانتو سالم نگه داره  خوب کردی فقط بخودت برس و استراحت کن والا یچند روز کاری ...

ممنون‌ دوست‌ خوبم😙😙😙باشه‌ عزیزم

شما هم مراقب‌ خودتون‌ باشید 

راستی مریمی‌ انگشتت‌ رو که بریده‌ بودی‌ خوب شد ‌ جاش نموند‌ دیگه

2714
راستی‌ از مهدیه خبری نیست‌ دیگه‌ . کلا ولمون‌ کرده،؟ دلم  براش‌ تنگ‌ شده‌ . انشالا‌ که هر جا ه ...

سلام برو ماهت، عزیزم، منم خوبم، حسابی مشغول مدرسه و کلاسم،تو خونه هم رادین و کلی کار دیگه، برا ارشد ثبت نام کردم، ولی امیدی ندارم وقت نمیکنم درس بخونم، 

شما چطوری؟؟ کلاس اولی چطوره؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
سلام برو ماهت، عزیزم، منم خوبم، حسابی مشغول مدرسه و کلاسم،تو خونه هم رادین و کلی کار دیگه، برا ارشد ...

سلام‌ مهدیه‌ جون‌ عزیزم خدا رو شکر‌ که خوبی‌ رادین جون رو ببوس‌  

آراد هم خوبه‌ خدا رو شکر ‌ اونم مشغول درس و امتحان‌

انشالا‌ که موفق‌ باشی عزیزم‌ . برای ارشد هم نگران نباش‌ حتما موفق‌ میشی❤

بیشتر بیا‌ دلمون برات‌ تنگ شده خانوم معلم‌ عزیز‌ و مهربون😙😙😙

سلام‌ مهدیه‌ جون‌ عزیزم خدا رو شکر‌ که خوبی‌ رادین جون رو ببوس‌   آراد هم خوبه‌ خدا رو شک ...

ای جااانم، چشم عزیزم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
خدا حفظش کنه مامان  نازنینتو😚😚😚

😙😙😙😙 فدات‌ شم

ممنون‌ دوست‌ خوبم😙😙😙باشه‌ عزیزم شما هم مراقب‌ خودتون‌ باشید  راستی مریمی‌ انگشتت‌ رو که بر ...

فدای تووووو😘😘😘😘😘

آره خوب شده ولی دیگه سره انگشتم مثل اولش نشده 

فدای تووووو😘😘😘😘😘 آره خوب شده ولی دیگه سره انگشتم مثل اولش نشده 

ای بابا‌ .بازم‌ خدا رو شکر بدتر از این‌ نشد

2706