2737
2734
سلام صبحتون بخیر خوشکلای خودم  مرسی از همگی که بیادم بودین😍😍 ممنون بابت تسلیت گوییتون  ...

سلام‌ سها‌ جون‌ مبارک باشه‌ کاهش‌ وزنت‌ 

دیگه‌ شل کن و سفت‌ کن در نیار‌ کبدت‌ چرب‌ میشه‌ ها‌ دور از جونت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستت دردنکه چقد عالیه حتما درس میکنم ، یبار گودزیلا خورده بود ،اومد گف همیشه یکم اردا بریز رو خرما ب ...

اره حتما همينه،خوشمزس 

يه دسر جنوبيه بيشتر با ماهي و ميگو و مرغ درست ميكنن كه طبع سرد دارن اين دسر گرمه 

وظيفم بود عزيزم

2728
خب گودی خانم از ۷ پاشده دیگم نخوابیده منم درحال چرت بیدار شدم دیگه🙄 برم برنامه بنویسم بیام پیشتون ...

دخترم داره از الان آماده میشه‌ واس مدرسه🤣🤣🤣 

آراد رو ۶ و نیم‌ بیدار میکنم‌ میره تو دستشویی‌ میخوابه🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آخ از دسته توووو 😆😆😆😆😆 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حالا گفتم‌ شاید اون اسکلم‌ کرده‌ 

دیدم‌ واقعا‌ داره سرچ میکنه‌ بعد گفتم شاید آخر‌ سرچش‌ یه‌ نی نی سایت‌ هم بزنه‌ 🤣🤣🤣 بحث‌ رو عوض کردم

2738
سلام عزيزم خوبي؟؟؟ گودزيلا رو بفرست پياده روي 

سلام عزیزم‌ تحرک زیاد داره‌ گیسو جون از صبح تا شب همش رو پا هست 

چاقیش‌ فقط شکم  هست و یه کم پهلو‌ پایین‌ تنش اصلا اضافه‌ نداره‌ انقدر که برنج‌ کوفت میکنه 

هر شب هر شب برنج و مرغ . برنج و ماهیچه‌ و برنج خورشت های چرب و چیلی .مرغ سوخاری 

خب مورچه‌ هم باشه‌ گاو میشه بعد از مدتی‌ .

خلاصه خواهر بهم چند تا غذا ی سبک بدون برنج‌ بگید‌ شب ها‌ پرت‌ کنم‌ جلوش🤣

اره حتما همينه،خوشمزس  يه دسر جنوبيه بيشتر با ماهي و ميگو و مرغ درست ميكنن كه طبع سرد دارن اين ...

فدای مهربونیت😘😘😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حالا گفتم‌ شاید اون اسکلم‌ کرده‌  دیدم‌ واقعا‌ داره سرچ میکنه‌ بعد گفتم شاید ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام عزیزم‌ تحرک زیاد داره‌ گیسو جون از صبح تا شب همش رو پا هست  چاقیش‌ فقط شکم  هست و یه ...

بگو حلقه بزنه براش خوبه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706