2726
سلام عزیزدلم 😘😘😘😘😘😘 منم دلم برات تنگ شده بود انشااله آرادجون بهتر بشه 😊😊😊😊😊 گودزیلا هم ...

ممنون‌ مریم‌ جون‌ . انشالا‌ شما هم سلامت‌ باشین‌ 

فعلا‌ دور دور‌ ماس.

مهمونی خوش گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه این حرفا چیه نترس بادمجون بم آفت نداره 😆 خسته هم نباشی گلم تا فرصتی پیدا میشه فقط استراحت ...

آره‌ گلم اون که‌ بَم‌ بَمه😂😂

نمیره لامصب‌ در کیون‌ من چسبیده‌ . 

میگه‌ بگرد واس لاغری‌ عرقیجات‌ واسم‌ پیدا‌ کن 

میگم کیونت رو‌ تکون‌ بده‌ برو باشگاه و وکیوم‌ شهرزاد جونی‌ رو برو‌ میگه‌ چی‌ چی‌ برم میگم‌ خنگول‌ بزن‌ تو نت‌ 

دیدم‌ نوشته‌ وکیوم‌ شهرزاد‌ جونی‌ تو سرچ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وااای‌ رودم‌ دراومد ‌ گفتم‌ شهرزاد‌ جونیش‌ رو فاکتور بگیر تووو‌ 

شاکی‌ شد‌ فکر کرد‌ اسکلش‌ کردم ‌ گفت برو گم شووو🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2728
ممنون‌ مریم‌ جون‌ . انشالا‌ شما هم سلامت‌ باشین‌  فعلا‌ دور دور‌ ماس. مهمونی خوش گذشت

فدای تووووو😘😘😘😘😘

بقول شهرزاد این نیز بگذرد ، تو طاقت بیار 😊😊😊

آره خوب بود مواد داخله مرغمم همونایی که گفتی گذاشتن خیلی خوشمزه شده بود 😋😋😋دستت درد نکنه😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
آره‌ گلم اون که‌ بَم‌ بَمه😂😂 نمیره لامصب‌ در کیون‌ من چسبیده‌ .  میگه‌ بگرد واس لاغری‌ عرقی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آخ از دسته توووو 😆😆😆😆😆😆

واقعا اُسکولش کردی😂😂😂😂😂

چقدم گشاد تشریف داره بگو کیونتو جم کن برو باشگاه رو تردمیل بدو تا زودتر اون چربیا آب بشه ، منم دیگه خسته شدم با این وزنت کُتلتم میکنی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💕آغاز همیشه خوبه

🌺پر از اتفاق های پیش بینی نشده

💕پر از تصمیم

🌺پر از اراده و فکر

💕صبح، این آغازِ بی‌نظیر

🌺بر شما خوش یمن و مبارک

سلام صبحتون شاد و پر انرژی 🙋‍♀

#نیایش_صبحگاهی‍ 

خدایا شکرت که هنوز میتونم صدای قلبمو بشنوم. شکرت که هربار با ندایی درونی حضورت رو بیادم میاری.

خدایا شکرت بابت چشمهایی که همیشه درست ترین راه هارو نشونم داده.

خدایا شکرت بابت تنهایی ای که تمام عمر با من همراه بوده و جز تو کسی راهی به خلوتش نداشت.

خدایا شکرت که هرلحظه از زندگی بهم یادآور میشی تا لبخند بزنم،ببخشم و بگذرم از هر غمی.

خدایا شکرت بابت این دلتنگی،بابت اشک هایی که هنوز از گونه هام میچکه و دستی جز تو توان پاک کردن اون رو نداره.

خدایا شکرت بابت پاهایی که ایستادن رو یادش دادی،قلبی که امید رو در دلش انداختی و صبری که ساعات بیقراری رو تاب بیاره. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

سلام صبحتون بخیر خوشکلای خودم 

مرسی از همگی که بیادم بودین😍😍 ممنون بابت تسلیت گوییتون 

دخملا من از چندروز پیش دوباره شروع کردم امروز خودمو وزن کردم از 107 و 100 گرم 😒 شدم 105 و نیم😃😃😃

2706