2410
2553
عزيزم من صبح عمل كردم تا ساعت ١٢ شب يه سره خوابيدم بيدار شدم دارو خوردم يه آمپول زدم خوابيدم تا ٨-٩ ...

آره‌ بخوابه‌ بهتره‌ . 

ممنونم‌ . خودت‌ چطوری‌ چشمت خوبه‌ بهتری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام😊✋

صبح آخر هفته تون پر از طراوت و شادابی🌸🍃

الهی...🙏

که همیشه تنتون سالم

و روحتون شاداب باشه 😇

دلتون شاد لبتون خندان 🥰

و زندگيتون بى غم...🌸🍃

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

هميشه بگرد

ببين

پيش كی ميتونی

بلند فكر كنی!

اين يعنی

"حس خوب"😍🌱

حس خوب زندگی میشه یه رفیق قدیمی باشه یا یه دوست ...

میشه خواهرت باشه یا مادرت ...

میشه داداش کوچکترت باشه یا پدرت ...

مهم اینه که اون حس خوبتو پیدا کنی ..

2714

#نیایش_صبحگاهی‍ 

امروز آسمان دلم آفتابیست و با اندیشه های بلند برای زندگی ام و اجرای تصمیمات قاطع به سوی عظمت پیش میروم و ایمان دارم خوشبختی و سعادت حق منست.

خدایا ! یاری کن ، هر فکری را بر زبان نیاورم‌ ، اما حتما هر چه را که بر زبان می آورم ، از روی فکر و تعقل باشد‌، میدانم که این رازیست از رازهای یک زندگی سعادتمندانه...

خدایا شکرت که یاد تو و توکل به تو، آنقدر به من عظمت و نیرو میبخشد که هیچ مانعی بر سرراه تحول خود نمیبینم.

به شکرانه وجودت ، امروز نهال امید و آرزو را در دل خود و اطرافیانم بارور میکنم و آرامش را لحظه لحظه لمس میکنیم.

@NRJIHA

سست نشي تو خوندنا،محكم بخون اين كاراشون سرو ته نداره فقط حواست باشه واسه تاريخش

اره دقیقا اینا حساب کتاب ندارن گولشونو نمیخورم دیروز اطلاعیه اومدن کارت برا روز دوشنبه اومده رو سایت بعید میدونم دیگه عقب  بیافته..هر چند کارشون حساب نداره یهو ممکنه دوروز قبل ازمون  بگن لغوه اما من۵۳ روزه دارم میخونم همه چی بهم حروم شده  به خاطر خریت اینا این ی هفته خرابش نمیکنم دیگه توکل بخدا هرچی خیرمه خودش پیش بیاره...😚😚

😊
برم ی چیزی بخورم بشینم پای درسم عزیزانم این هفته تا ۵شنبه ی آینده ک آزمونه  برنامه نمینویسم بای ...

توکل بخدا برو خواهر تو موفق میشی 😌😌😌😌😌

این ی هفته هم تموم میشه دیگه راحت و آروم میشی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

منم این دوروز که گودزیلا خونس کمتر میتونم بیام ولی هستمااااااا🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

2706