2726

من الان نگین رو آوردم دکتر ، از دیروز تا حالا بدن درد کرده و تب داشته ، حالا اومدم دکتر 😔 از بس چیزی نمیخوره ضعیف شده بزور بهش غذا میدم از بچه کوچیک بدتر شده🙁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان نگین رو آوردم دکتر ، از دیروز تا حالا بدن درد کرده و تب داشته ، حالا اومدم دکتر 😔 از بس چیز ...

الهیییی شاید هنوز اون ویروس هم از بدنش کامل بیرون نرفته😔😔

میفهممت قربونت برم بهش  بگو مادر اینجوری ک تو غذا  میخوری از کار و زندگی میافتی خودتم منم  اسیر میکنی...ایشالا زودی خوب میشه عزیزم..بمیرم برات چقد این یکی دو ماهه اذیت شدی تو هم با مریضی بچه ها

😊
2728

سلام‌ دوستان‌ خسته نباشی‌ همگی‌ من صبح‌ زود رفتم باشگاه‌ و اومدم‌ نشستم‌ پای‌ اینها  تا تموم‌ شد بالاخره 😥😥😥 اینم از مایان‌ کار نشانه ها‌ فقط خوراکی‌ هاشون مونده‌ که همون روز میبرم😊😊

الهیییی شاید هنوز اون ویروس هم از بدنش کامل بیرون نرفته😔😔 میفهممت قربونت برم بهش  بگو مادر ا ...

قربونه تو برم من عزیزم 😚😚😚

آره خیلی اذیت شدم بخدا ، حرف گوش نمیده ، همش هم میترسم گودی بگیره ، این گودزیلا هم غر میزنه🙁.

صب زنگ زدم مامانم اومده که آرامو نبرم بیرون توی این هوای آلوده ‌

سلام‌ دوستان‌ خسته نباشی‌ همگی‌ من صبح‌ زود رفتم باشگاه‌ و اومدم‌ نشستم‌ پای‌ اینها  تا تموم‌ ش ...

ای جان واقعاااا خسته نباشی 😚😚😚😚😚😚😚😚😚

2706