2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خنده چگونه باعث شفای بدن می شود؟

وقتی پزشكان به نورمن كازينز گفتند كه به بيماری " آنكيلو اسپونديليتيس " مبتلاست اضافه كردند كه هيچ كمكی نمی توانند به او بكنند و بايد آماده باشد كه بعد از دوره ای درد جانكاه از دنيا برود.

كازينز اتاقی در يک هتل گرفت و هر فيلم خنده داری را كه می توانست پيدا كند كرايه كرد.

او بارها و بارها نشست و اين فيلم ها را تماشا كرد و از ته دل خنديد. پس از شش ماه خنده درمانی ای كه خودش برای خودش تجويز كرد پزشكان در نهايت تعجب دريافتند كه بیماری او كاملا درمان شده و هيچ اثری از آن نيست...!

اين نتيجه حيرت انگيز باعث شد تا كازينز كتاب آناتومی يك بيماری را بنويسد و منتشر كند. سپس او پژوهش گسترده ای پيرامون كاركرد آندورفين ها آغاز كرد.

آندورفين ها مواد شيميايي ای هستند كه وقتی می خنديم در مغز آزاد می شوند. آن ها همان تركيب شیمیایی مورفين و هروئین را دارند و ضمن اين كه اثر آرام بخشی روی بدن می گذارند، سيستم ایمنی بدن را تقويت می كنند.

اين امر توضيح می دهد كه چرا آدم های شاد به ندرت بيمار می شوند و خیلی جوان به نظر میرسند در حالی كه کسانی كه مدام گله و شكايت می كنند اغلب اوقات بيمار هستند...!

📚 زبان بدن

✍ جو‌ناوارو

😊
خنده چگونه باعث شفای بدن می شود؟ وقتی پزشكان به نورمن كازينز گفتند كه به بيماری " آنكيلو اسپوندي ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2714

ســـ😊ــلام✋

صبح زیباتون بخیر ☕ 🌸 😊

یک روز بی نظیر👌

شنبه ای دلنشین💕

یک لبخندازته دل😊

یک شادی بی دلیل

یک خدای همیشه همراه

با هزار آرزوی زیباااا

تقدیم لحظه هاتون

شروع هفته تون پُر برکت 🌸 🍃

نیایش_صبحگاهی#  

خالقا ! دوستت دارم ، چراغ راه من باش ، زندگی به سختیهایش می ارزد، اگر انتهای هر قصه اش تو باشی . میدانم زندگی همیشه فرصتی دوباره برای شروع میدهد که نامش فرداست. چراغ تو، راهها را بر من روشن میکند.

من که ادامه ی راه را نمیبینم ، آینده پنهان است اما مهم نیست ، همین کافیست که تو راه را میببنی و من تورا....

به امید توزندگی میکنم ،  حتی اگربهترین ها را از دست داده باشم ، چون زندگی کردن است که بهترین های دیگری را برایم میسازد.

2706