2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین‌ الان اومدم‌ خونه‌. ماسک و حلقه‌ زدم‌ 

پیاده روی‌ هم اووووووه کلیییییی‌ رفتم .

پاهام‌ دارن‌ مشکنن‌ 

شماها در چ حالی هستین 

شااام‌ هم هیچی‌ به ذهنم نمیرسه‌ بگذارم‌ واس گودی از بیرون‌ گرفتم ‌ داره‌ میخوره خدا کنه‌ دیگه گشنش‌ نشه‌ چون کاش باباش‌ کووووووفت‌ قراره‌ بگذارم 😊😊

به همراه زهر مار و درد بی درمون‌ واس دسر و پیش‌ غذاش

2728
من همین‌ الان اومدم‌ خونه‌. ماسک و حلقه‌ زدم‌  پیاده روی‌ هم اووووووه کلیییییی‌ رفتم . پاهام‌ ...

سلام عزیزم خسته نباشی😍😍😍😍😍😍

همون کوفت با مخلفاتش عالیهههههه🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
من همین‌ الان اومدم‌ خونه‌. ماسک و حلقه‌ زدم‌  پیاده روی‌ هم اووووووه کلیییییی‌ رفتم . پاهام‌ ...

خسته نباشی عزیز دلم

نوش جونش منم شام حوصله نداتشم سالاد الویه  گذاشتم با سس اختاپوس بخورن😂😂😂

از فرصتم استفاده کردم گودی رو کردن تو جون باباش  درس خوندم و برنامه ی آب رفتم رو هم انجام دادم ننه😂😂

😊
خسته نباشی عزیز دلم نوش جونش منم شام حوصله نداتشم سالاد الویه  گذاشتم با سس اختاپوس بخورن😂😂...

خسته‌ نباشی 🤣🤣الان زنگیده‌ من جوابش‌ رو ندادم. گودی جواب داد میگه مامان گوشی رو نمیگیره‌ داره کراش‌ بازی‌ میکنه🤣🤣🤣🤣 گوشی رو قط کرد‌ پیام داد خیییلی بیشعوری🤣🤣🤣 من در جوابش گفتم ‌ حالیت میکنم‌ کی بیشعوره‌ حالا کی بیشعوره‌ دستش بالا‌ 🤣🤣🤣🤣 

غذا هم کوفت کن بیا‌ نداریم

سلام به روی ماه همتون 

بنده در اوج خستگی ملینه خانم امر فرمودند ببرینم سرزمین بازی با باباش اومدیم اینجا😩😩😩من نشستم دارم سیب زمینی سرخ شده میخورم ملینه خم با باباش داره سرسره بازی میکنه

سلام به روی ماه همتون  بنده در اوج خستگی ملینه خانم امر فرمودند ببرینم سرزمین بازی با باباش او ...

سلام بهار خانوووم‌ خوووش بگذره‌ نووووش جووونت سیب زمینی ها  چرب وچیلی هاشون گوشت‌ بشه‌ بچشسبه😃😃😃😄😄

خسته‌ نباشی 🤣🤣الان زنگیده‌ من جوابش‌ رو ندادم. گودی جواب داد میگه مامان گوشی رو نمیگیره‌ داره کراش ...

اخ عجب حالی میکنم ، جای منم حاله این گودزیلا رو بگیر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلام به روی ماه همتون  بنده در اوج خستگی ملینه خانم امر فرمودند ببرینم سرزمین بازی با باباش او ...

سلام خانومی 😍😍😍😍😍

خوش بگذره😚😚😚😚😚😚😚

2706