2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر بدم میاد از این تبعیض ‌ هایی‌ که قائل میشن‌  🤚🤚🤚🤚🤚 احمق‌ های‌ کوته‌ فکر‌

👌👌👌بشر از جفت خلق شده یعنی وجود هر دو جنس لازم و ضروریه...چه فایده نوفهمن خواهر کتاب خونم نیستن کتاب بیشعوری بدم بهش🤣🤣🤣

😊
2731
👌👌👌بشر از جفت خلق شده یعنی وجود هر دو جنس لازم و ضروریه...چه فایده نوفهمن خواهر کتاب خونم نیستن ک ...

🤣🤣🤣🤣 تو گوش‌ خر‌ یاسین‌ خوندنه‌ فایده نداره‌ هر چی هم بهشون بگی‌ جهان‌ شلنگ‌ و تخته‌ رو با هم میخواد🤣

🤣🤣🤣🤣 تو گوش‌ خر‌ یاسین‌ خوندنه‌ فایده نداره‌ هر چی هم بهشون بگی‌ جهان‌ شلنگ‌ و تخته‌ رو با هم می ...

🤣🤣🤣🤣🤣شیلنگ و تخته وای چقدر خوبه گفتی نیکی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣رودم درومد

😊
2738
🤣🤣🤣🤣انگشت‌ سها‌  راستی از سها‌ چ خبر‌ نیستش‌ دیگه

ازون روز ک رفت خبر ندارم ازش اما بعید میدونم از مهمون داری رها شده باشه 😫😫 فقط عذرخواهی کرد گفت چش و چالش گفت درد میکنه بعدم گفت تاپیک بامداد برم بقیشو کم کنم گفتم برو ننه موفق باشی

😊
😫😫😫😫خییلی صداهاش‌ وحشتناکه  قلبم‌ داره‌ تند تند میزنه

بابا قلب گنجشکی کی، بیدییییی ننه😙😙😙😙خوش به حالت کاش، زودی اینجام رعد برق بشه عقده ای هم من و گیسو ایم🤣🤣🤣بارون ندیده هاییم

@gisookamand      

😊
ازون روز ک رفت خبر ندارم ازش اما بعید میدونم از مهمون داری رها شده باشه 😫😫 فقط عذرخواهی کرد گفت چش ...

🤣🤣🤣🤣🤣تاپیک بامداد‌ فقط کاهش داشت‌ .

اینجا‌ چاق میشد‌ مگه

🤣🤣🤣🤣🤣تاپیک بامداد‌ فقط کاهش داشت‌ . اینجا‌ چاق میشد‌ مگه

🤣🤣🤣🤣

گفت بسییییی شما را دوست میدارم ولی اونجا حس رقابت دارم میرم گزارش میدم البته گفت نمیرسم زیادم برم واسه چشام در حد گزارش میرم

😊
بابا قلب گنجشکی کی، بیدییییی ننه😙😙😙😙خوش به حالت کاش، زودی اینجام رعد برق بشه عقده ای هم من و گیس ...

وایییی‌ نه من میترسم‌ 😥

ایشالا اون جا هم بارون بباره‌ 

ولی بی رعد و برق‌ و سر و صدا. 

رعد و برق ندوست. رفتم‌ پشت پنجره‌ رعد و برق‌ زد فرار کردم زیر پتو🤣🤣

2706