2733
2734
وای بچه هاااا یکی دیگه از کاکتوسام گل داده😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چقققققدر هیجان انگیزه و حال خووووب کنه، مبارک باشه خانم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

سلام دوستان عزیزم😍😍😍😍😍

خدا رو شکر همه امن و امانید

فقط بهار خانوم نیس؟؟؟ کوجا مونده؟؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیزم😍😍😍😍😍 خدا رو شکر همه امن و امانید فقط بهار خانوم نیس؟؟؟ کوجا مونده؟؟؟

اره مهدیه جون خداروشکر همه خوبن خودت چطوری؟ خسته ی کار وبار نباشی 

بهاری مریض بدحال داشته بچم با عزراییل امروز سر و کله زده😥😥

😊
2731

@zhuanchannel

تکنیک های کم رنگ کردن خاطرات بد

تکنیک اول: از بین بردن تمام آثار بیرونی خاطرات بد مثلا فراموش کردن آن است. به طور مثال در صورتی که فرد از یک تصادف خاطره بدی در ذهن خود دارد، باید خودرویی که با آن تصادف کرده را بفروشد. لباس‎ ها و لوازم را تعویض کند و عکس ها را از بین ببرد؛ اگر این خاطره بد در ارتباط با فردی دیگر به وجود آمده، تا حد ممکن باید از دیدار و گفت وگو با آن فرد خودداری شود.

تکنیک دوم: عدم پرورش افکار منفی است، به گونه ای که نباید با یادآوری خاطرات بد، آن ها را گسترش داد. متاسفانه برخی افراد عادت دارند افکار مزاحم را پرورش دهند.

تکنیک سوم: از راه های اهمیت ندادن به افکار منفی این است که فرد در مواقع هجوم آن ها به ذهن، سریع ذهن خود را متوقف کند و با ایجاد حالت تنبیه، آمار ورود این افکار به ذهن را کاهش داد.

تکنیک چهارم: با نوشتن آن خاطره بر روی کاغذ و پررنگ کردن هر خاطره ای هرچند بد، نکات مثبت آن را در نظر گرفت؛ از جمله نکات مثبت هر خاطره بد می توان به هوشیاری، آگاهی، تجربه و درس عبرت برای افراد اشاره کرد.

تکنیک پنجم: از مهمترین کارها این است که افکار مثبت، جایگزین افکار منفی شوند، این امر تمرکز قوی واراده و تلاش مداوم فرد را می طلبد

#روانشناسی

#unknown

😊

دارد باران می آید

و من

سرشار خاطرات خیس

از زیر بید مجنون های کنار رود

گذر می کنم.

این ما نیستیم که می گذریم،

این خیال دلنشین کسی است که در ما می گذرد

این فرصتهای بی بازگشت حیات

زیبایی های سحرگاهی ،

این تمام "آن" های زیستن است

که در حدفاصل یک عبور عاشقانه از زیر بیدمجنون ها

در ما می گذرد.

دارد باران می آید

و من ،

در حسرت دستهای گرم و شانه های مهربان کسی

خیسی چشمانم را

در قطره های به موقع باران

پنهان می کنم.

تو نیز

برکنار پنجره بنشین

دو فنجان قهوه ی داغ بریز

و در حالیکه به هاشور باران بر شیشه های مه گرفته چشم دوخته ای،

انبوه خاطرات روشن مان را یاد آر

یکی بنوش

و دیگری را

در پای گلدانی که به یاد کسی در روزگاری دور کاشته ای

خالی کن.

دارد باران می آید!

#انوش_ترابی

😊
2738
اره مهدیه جون خداروشکر همه خوبن خودت چطوری؟ خسته ی کار وبار نباشی  بهاری مریض بدحال داشته بچم ...

منم خوبم شکر خدا، 

بچه ام بهار امروز روز سختی رو داشته

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ،

ما هستیم که تصمیم ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ

ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ!

ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ،

ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪ ﺷﺎﺩﯼ

ﯾﺎ حتی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭز!

ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ

ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،

ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ!

ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ،

ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ که ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ...

حال.خوب#  

😊

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

سلام به روی ماه همتون 

شهرزادی و مهدیه جون مرسی که عزیزم به یادم بودین 

من تازه رسیدم خونه خیلی شلوغ بودم اصلا نرسیدم بیام سر بزنم برم ی چیزی رو به راه کنم ی کم با گودی بازی کنم بعد میام باز پیشتون 

سلام به روی ماه همتون  شهرزادی و مهدیه جون مرسی که عزیزم به یادم بودین  من تازه رسیدم خو ...

سلام بروی ماهه خودت😘😘😘😘😘😘😘

خسته نباشی گلم

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706