2726

خب بچه ها من انجام دادم همون مختصر برنامه رو فقط گاما رو نرفتم 🙈🙊 کوزتی خیلی کردم دیگه اونو نرسیدم 😫

برم ی لیوان شیر خرما بخورم به عنوان شام بعدم یکم غرق در اهنگ و تاریکی باشم تا اون دوتا خل و چل میان ی دوپینگ بکنم برا درس امشب. امروز لای هیچ کتابی رو وا نکردم 😢😢

😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستای عزیزم خوبید خوشید ببخشید نبودم مراسم تموم شد دو روز پشت سرهم گرفتن که دیگه کسی اذیت نشه.

خیلی خیلی ممنونم از محبتاتون انشاالا همتون تنتون سالم و دلتون خوش و زیر سایه پدرمادر باشید😊

@wonderwoman2019    

@bahar49    

@مهدیه130    

@_nikii_    

@gisookamand    

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام دوستای عزیزم خوبید خوشید ببخشید نبودم مراسم تموم شد دو روز پشت سرهم گرفتن که دیگه کسی اذیت نشه. ...

سلام عزیزم  خسته نباشی گلم 

خدا رحمتشون کنه بازم تسلیت‌ میگم

🌺🍃🌺

سلام 😊✋

صبح زیباتون بخیر ☕️🌹🍃

امـروزتون عـالی👌

مسیرتون پراز گل🌹🍃

سفره تون پراز نعمت🍞

لبهاتون پراز لبخنـد☺️

نگاهتون پراز محبت❤️

روزهای زندگیتون🌹🍃

بدون تکرار و سرشاراز موفقیت🌹🍃

شروع هفته تون پر برکت 🌹🍃

نیایش_صبحگاهی#  

خدایا ، تو در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی ، تو در تنهائی انیس شبهای تار من شدی ، تو در ظلمت ناامیدی دست مرا گرفتی و هدایت کردی ، در ایامی که هیچ عقل و منطقی قادر به محاسبه نبود تو بر دلم الهام کردی و به رضا و توکل مرا مسلح نمودی .

خدایا ، تو را شکر می کنم که مرا بی نیاز کردی تا از هیچ کس و از هیچ چیز انتظاری نداشته باشم

#دکتر_چمران

🍃#مسیر_سبز 🍃

اگر در زندگی مشغول انجام کاری هستی

که با ندای قلبت هماهنگ نیست و هر روز شور و شوقی را در تو ایجاد نمیکند،در این صورت نقش خودت را به عنوان یک انسان روی این کره خاکی درست بازی نمیکنی...

فراموش نکن که آن قدر فرصت نداری که بخواهی رسیدن به آرزوهایت را به تعویق بیندازی.

یا حالا یا هیچ وقت...

👤راندا برن

حال.خوب#  

نیایش_صبحگاهی#   خدایا ، تو در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی ، تو در تنهائی انیس شبهای تار من شد ...

به به ببین کی اومده جات خالی بود مریمی خیلی 😘😘ایشالا همیشه به شادی مشغول باشی😚😚

😊
2706