2726
خسته نباشی عزیزم 😚😚😚😚😚مغزت رو خورده🤣

قربونت اره بابااااا چپ میرم یکیشون صدا میده راست یکیشون😕 دیشب تا 5 موندم پای درس، صبحم ساعت 9 پاشدم بعدم همش کوزتی و جمع و جور کردن... مغزم رفت بیرونشون کردم گفتم برید ی چرخی بزنید تا شت و پتون نکردم🤣🤣🤣باور کن دلم میخواست در دهنشون چسب بزنم🤣🤣🤣

😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم برم ی جارو به خونه بزنم مرررررگ بر کار خونه هههههه😫😫😫😫

من تازه رسیدم خونه بعد از سرکار رفتم برا ملینه ی کالسکه عروسک خریدم‌میکی زنگ زد گفت هر روز باید تو مهد الاف شه تا خانم راضی بشه دل از کالسکه عروسک تو‌مهد بکنه خلاصه رفتم یکی خریدم براش حالا که اوردم فقط ۵دقیقه بازی کرد الان انداخته گوشه اتاقش گودی دهه نودیه دیگه😩

2728
من تازه رسیدم خونه بعد از سرکار رفتم برا ملینه ی کالسکه عروسک خریدم‌میکی زنگ زد گفت هر روز باید تو م ...

دقییییییقا همینن بخدا گودی منم همینه ☹️☹️👌👌 چند وقت پیش هی گفت تفنگ مث تفنگ محمد امین میخوام گفتم حالا بذار بعدا خواستم جایزه بگیرم برات میگیرم ی کار خوب کرد گفت حالا میخری گفتم باشه رفتم خریدم بخدا نیم ساعت دستش گرفت بعد دیگه محلش نداد تازه گفت تیراندازی هم بکنه ازونا گرفتم دوتا تیر انداخت گفت ازش دود درمیاد خشنه مناسب سن من نیست تیراش؛تیرارو وردار ک من نبینم😳😳😳

😊
دقییییییقا همینن بخدا گودی منم همینه ☹️☹️👌👌 چند وقت پیش هی گفت تفنگ مث تفنگ محمد امین میخوام گفتم ...

والا ما با ی عروسک پارچه ای ی ماه بازی میکردیم حالا اینا😳😳😳😳

والا ما با ی عروسک پارچه ای ی ماه بازی میکردیم حالا اینا😳😳😳😳

👌👌👌👌چقدم ذوق میکردیم شب پا میشدیم نگا میکردیم ببینیم راسته یا تو خواب مال ما بوده تا لنگ امونم دراز شد نگهشون داشتیم 🤣🤣

اینا اصن نسل لهنتین خواهر به هیچ دردی نموخورن فقط بلدن ما رو بنموعن😝😝😝

😊
رفتن پارک ی عکس گرفته از هانیتا فرستاده بعد شورتش کاملا کجه 🤣🤣🤣🤣گفتم اون شورت کجشو درست کن وقتی ...

همینه دیگه به این گودزیلاها تو هیچ زمینه ای نمیشه اعتماد کرد🤣

همینه دیگه به این گودزیلاها تو هیچ زمینه ای نمیشه اعتماد کرد🤣

👏👏👏👏👏👌👌🤣🤣با افتخار عکس برام رد کرده فک کرده الان میگم قربون دست و شومبول بلوریت برم چه عکسی گرفتی🤣🤣🤣

😊
👌👌👌👌چقدم ذوق میکردیم شب پا میشدیم نگا میکردیم ببینیم راسته یا تو خواب مال ما بوده تا لنگ امونم د ...

بخدا از خستگی رو پام بند نبودم ولی تا میکی گفت گفتم خودم میرم تو باز میری ی چیز بی قواره میخوری با ی ذوقی اومدم خونه فقط همون اولش ذوق کرد الان هر چی میگم ملینه مامان برو بی بی ات رو بخوابون تو کالسکه میگه نه بیا تاب بازی کنیم😩

👏👏👏👏👏👌👌🤣🤣با افتخار عکس برام رد کرده فک کرده الان میگم قربون دست و شومبول بلوریت برم چه عکسی ...

نقاشی پیکاسو رو یادته با چه افتخاری برام عکس فرستاده بود مه داریم پدردختری نقاشی میکنیم🤣🤣🤣

بخدا از خستگی رو پام بند نبودم ولی تا میکی گفت گفتم خودم میرم تو باز میری ی چیز بی قواره میخوری با ی ...

ای جان دلم خسته نباشی 😙😙

اخ اخ این حسو اینقد داشتم 🤣🤣 چند وقت پیشم تبلیغ بیسکوتارت رو هی میدید تو تی وی فروشگاه نزدیک خودمون نداشت گفت مامان رفتی بیرون بگیر برام رفتم اون روز کلی خرید داشتم تا دم تاکسیا اومدم اون یادم رفته بود کلییی راهم بود تا هایپر مرکز شهر با اون همه دست پرررر برگشتم مسیرو براش خریدم اوردم خونه دوتا خورد گفت میل ندارم دیگه🙄🙄سیامکم گفت خوبت میشه گفتم این خوراکی خور نیست من بودم دیگه برنمیگشتم بخرم تا از سرش بیافته گفتم به تو چه اصن خودم میخورمش تا چشت دراد 🤣🤣🤣🤣

😊
2706