2703
2553

بچه ها راستی چالش ۴۰ روزه ی کتان تموم شد میخوایم چالش سیاهدانه و عسل ناشتا بذاریم من و بهار هرکی میخواد از فردا همراه بشه دیروز خواستم بگم که ساست اینجوری شد توضیحات بهارو هم میذرم اینجا...

اینم توضیحش👇👇

سیاه دونه هم صبح ناشتا ی ق م سیاه دونه با ی ق مربا خوری عسل مخلوط. کن و با ی لیوان آب حل کن و نوش جون کن
فقط چیزی که خیلی مهمه اینه سیاه دونه رو از قبل آسیاب نکن هر روز تازه باید آسیاب کنی و سریع هم تو عسل بریزی تا در مجاورت هوا اکسید نشه و سمی نشه

من امروز خوردم ولی شما هرکی خواست از فردا بسم الله شروع کنه

بهار ک پیشنهاد خودش بوده در جریانه بقیه رو تگ میکنم بدونید عزیزانم

@kongmin    

@_nikii_    

@gisookamand    

@مهدیه130    

😊
بچه ها راستی چالش ۴۰ روزه ی کتان تموم شد میخوایم چالش سیاهدانه و عسل ناشتا بذاریم من و بهار هرکی میخ ...

من سه روز بعد از شما شروع كردم، ولي اين چالشم هستم انشااله منم شروع ميكنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غلط کرده که قهر کرده عزیزم لوسِ بی مزه مرد گنده باید خجالت بکشه سر همچین چیزی قهر میکنه..محلش نده خو ...

خوابوندم دهنش ولي روداره خواهر رودااااار

والا ميگه تو بايد سلام ميكردي بعد اگه اينكارا روزميكردن حق با تو بود

منم گفتم با حرفاييي كه در موردم زدن امكان نداره ديگه حتي نگاشون كنم

انتظار داره برم دستشونم ببوسم حتما به روي خودمم نيارم حرفاشونو

بگو عشقم لال شو همون غریبه زنتههههه چرا در برابر فهمیدن اینقد مقاومت میکنی😑😑 غریبههههه😶😶

دلمو شكست ،ولي منم حسابي از خجالتش در اومدم تازه ميگه تو بي ادبي به اونا سلام نكردي

والا اگه مقصرمم پشيمون نيستم،عمرا نميخوام ببينمشون 

ولي مادرشوهرم گناه داشت دلم خيلي سوخت واسش

😔😔😔

2720
دلمو شكست ،ولي منم حسابي از خجالتش در اومدم تازه ميگه تو بي ادبي به اونا سلام نكردي والا اگه مقصرمم ...

اره خب بد کردن ادم نمیتونه ک همه چی رو ببخشه ک د ی جایی گندش درمیاد از توان ادم خارجه...ولش کن خودتو اذیت نکن حسینم چند روز دیگه یادش میره 🤣🤣🤣

😊
2714
اره خب بد کردن ادم نمیتونه ک همه چی رو ببخشه ک د ی جایی گندش درمیاد از توان ادم خارجه...ولش کن خودتو ...

به خدا نميدونم اينا چه فكري پيش خودشون ميكنن

ولي ديگه گذشت حوالشون كردم به كيو ن خوشگل نيكي جون حيف عكسشو ندارم😅😅😅

@_nikii_        

به خدا نميدونم اينا چه فكري پيش خودشون ميكنن ولي ديگه گذشت حوالشون كردم به كيو ن خوشگل نيكي جو ...

اوووووه گیسو جون همین تجربه ی کم برخوردای من با ادما میگه که چقققققد ادما میتونن متفاوت و غیر قابل پیش بینی باشن و جاهایی که اصن توقعشو نداری ی جوری حیرت زدت کنن که اصن چند روز بچرخی دور خودت🤣🤣🤣🤣مهم اینه که تو تو برخورد باهاشون جوری باشی که هیچ وقت شرمنده ی خودت نباشی اینقد به تناسب اون شرایط از نظر خودت درست رفتار کنی که از شخصیت خودت کم نشه و بعدا که مرورش کردی نگی کاش خودمو کوچیک نمیکردم و کاش اجاره نمیدادم کسی از مهربونیم سوءاستفاده کنه..مهمترین چیز قضاوت خودت درمورد خودته که معمولا وجدان ادم بهترین قاضیه دیگه نمیشه ادم طبق میل دیگران پیش بره...اصن نشدنیه راضی نگه داشتن دیگران برای همیشه...

😊
به خدا نميدونم اينا چه فكري پيش خودشون ميكنن ولي ديگه گذشت حوالشون كردم به كيو ن خوشگل نيكي جو ...

کیون نیکی🤣🤣🤣یادش بخیر میگفتیم تربچش🤣🤣🤣به بزرگترا میگفتیم طاقچه😝😝😝

@_nikii_    

😊
اوووووه گیسو جون همین تجربه ی کم برخوردای من با ادما میگه که چقققققد ادما میتونن متفاوت و غیر قابل پ ...

مرسي عزيزم،واقعا از كارم پشيمون نيستم حالا مثلا من خودمو كوچيك ميكردم اينا درست ميشدن؟؟

تجربه هم دارم چند بار زنگ زدن قبلا به حسين كه چرا گيسو اينكارو واسمون نكرد اون كارو نكرد كه البته حسين همونجا از خجالتشون در اومد اما منم كه بعدش ميدمشون خودمو ميزدم  به اون راه كه مثلا خبر ندارم

اما از رو كه نرفتن هيچي پررو تر و حق به جانب تر هم شدن

همين قدر كه خودم راضيم بسه نميتونم كه همه دنيا رو راضي نگه دارم واقعا حرفت درسته

تازه ٨ سال تلاشمو كردم نميتونم تا ابد بسوزونم زندگيمو كه

مرسي عزيزم از راهنماييت

2706