2726

30 شهریور  
روز جهانی یکی از بیماری ها به نام "آلزایمر" است

هر 3 ثانیه 1 نفر در جهان به آلزایمر مبتلا میشود، شاید یک روز همدیگر را فراموش کنیم

با هم مهربان باشیم ♥

💟 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها این هفته میخوام دوتا چالش بذارم یکیش جسمی و یکیش روحی... چالش جسمی 👈👈چالش خوردن چیزای اهن ...

اوه اوه،اينو ميگن چالش👌

همه چي اصولي و حساب شده👏👏👏👏

خيلي خوبه با اينكه من خودم سعي ميكنم رعايت كنم هميشه ولي وقتي ميشه چالش ،پاييندترم

مرسي شهرزاد جونم😘😘

بچه ها من واسه مراسم رفتم ،يعني از اول كه خبر فوت اون بنده خدا رو دادن تصميم داشتيم بريم ولي برادرشوهرامم اينقد زنگ زدن و خواهش و دستور و ....

خلاصه هر جور كه بگين كه يالا بياين

خلاصه با مامان و بابامو خواهرم و دامادمون رفتيم واسه مراسم خاكسپاري كه بعدشم مراسم توي مسجد داشتن

قبل رفتن هم حسين گفت كه رعايت فاميلو كنمو بقولي ابرو داري كنم و حرفي نزنم منم به خودمو حسين قول دادم تحمل كنم

خلاصه رفتيم سر خاكسپاري ،رفتيم پيش مادرشوهرم تسليت گفتيم اون دو تا نكبتم جفتش بودن اما حتي بازمامانمو خواهرم سلام نكردن و روشونو كردن اونور

مامانمينا هم كه از جريانات ما خبر نداشتن واقعا شوكه شدن

البته اينم بگم من اول ديدمشون بهشون اما سلام نكردم فقط با مادرشوهرم حرف زدمو تسليت گفتم اونم خيلي تحويلمون گرفت

تازه خواهرم يه جايي كار ميكنه كه ٢٤ ساعته خواهراش اونجا افتادن خواهرمم كارشونو رايگانو بدون نوبت انجام ميده هميشه،اونجا كه كارشون گيره هميشه ميرفتن كلي قوربون صدقه خواهرم ميرفتن ،يعني خواهرم اصلا حرف نميزد اينقد ناراحت بود

خلاصه بعد از خاكسپاري خانوادم خداحافظي كردنو گفتن نميريم مسجد و رفتن

منم موندمو اين قوم الظالمين😑

منم دو تا پامو كردم تو يه كفش كه ما هم بريم هر چي حسين گفت زشته گفتم نه

اخه من هيچ كسو نميشناختم يعني فكر اينكه تنها بشينم تا ١١ شب ديوونم كرده بود

حالا جالبيش اينجاس كه ما ٥ تا جاري هستيم فقط من رفته بودم با اينكه يعني ما قهريمو اونا نور چشمياشونن

برادرش ديد ناراحتيم گفت بمونين شما كار كسي نداشته باشين(دقيقا ميدونست چرا ناراحتيم) منم گفتم مرسي ما ميريم واسه انجام وظيفه تا همين جا كافي بود

حسينم سر اين حرفم باهام قهر كرده😒😒

بخدا شب كه برگشتيم از سردرد داشتم ميمردم اينقد حرص خوردم فشارم رفته بود ١٩ 

حالا ديشبم حسين به مامانم ميگه دخترت رو ميزنم به شوخي

مامانمم بهش گفت ديگه شورشو در اوردين ادامه بدين طلاقشو ميگيرم

حالا  حسين بق كرده نشسته ميگه تقصير تو شده 

منم حسابي از خجالتش در اومدم😁😁

2728

الانم قهريم با هم ،به من چه خو

مامانمم به من گفت در مورد خواهراي حسينو اصلا اينجوري فكر نميكردم ،منم به حسين گفتم مامانم اينو گفته

حالا اقا داره ميتركه كه اخلاق گند خواهراش رو شده اخه من هيچ وقت پيش خانوادم حرفاشونو نميگفتم همش ميگفتم امروز ميگذره شايد من يادم بره اما خانوادم يادشون نميره

والا يه طوري رفتار ميكنن انگاري صد ساله پيشه همش انتظار دارن عروس خرشون باشه تو سري بخوره صداش در نياد ،به هر كي بگي باورش نميشه ديگه همچين خانواده اي باشه

والا ما هم عروس داريم گذاشتيمش رو سرمون

خودشونم عروس مردمن ،دوست دارن اينجوري باهاشون رفتار كنن؟؟؟والا كه جرات داره انگاري دختراشون از اسمون افتادن ما زير بته عمل اومديم

حسين تو دعوا ميگه اونا خواهرامن انتظار نداشتن به عروس كه غريبس بفروشمشون

منم گفتم هر وقت شوهراشون ولشون كردن رفتن چسبيدن به خواهراشون شوهر منم منو ول ميكنه ميره ميچسبه به اونا😒😒😒

الانم قهريم با هم ،به من چه خو مامانمم به من گفت در مورد خواهراي حسينو اصلا اينجوري فكر نميكردم ،من ...

غلط کرده که قهر کرده عزیزم لوسِ بی مزه مرد گنده باید خجالت بکشه سر همچین چیزی قهر میکنه..محلش نده خودش به غلط کردن میافته نمیشه که همش از تو توقع داشته باشه اگه خونوادش براش ارزش قائل بودن تو دشمن خونیشونم بودی تو مراسم مرده ی خودشون حداقل احترام خودشون د حسین و تو رو نگه میداشتن...با اون حرفایی که اونا زده بودن حق داشتی سلام علیکم نکنی ولی حساب خانوادت جدا بوده ...بنده خداها اونا از همه جا بیخبر حق بی احترامی نداشتن...کسیم طلبکار باشه باید شما باشید نه حسین خان😏😏پرتوقع بخوابون دهنش🤣🤣🤣🤣

😊
والا يه طوري رفتار ميكنن انگاري صد ساله پيشه همش انتظار دارن عروس خرشون باشه تو سري بخوره صداش در ني ...

بگو عشقم لال شو همون غریبه زنتههههه چرا در برابر فهمیدن اینقد مقاومت میکنی😑😑 غریبههههه😶😶

😊
2706