2410
2553
بچه ها این هفته میخوام دوتا چالش بذارم یکیش جسمی و یکیش روحی... چالش جسمی 👈👈چالش خوردن چیزای اهن ...

خییییلی هم عالی، خیییلی هم بوس بابت تحقیقات در مورد آهن، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بچه ها این هفته میخوام دوتا چالش بذارم یکیش جسمی و یکیش روحی... چالش جسمی 👈👈چالش خوردن چیزای اهن ...

😚😚😚😚به به‌ با چالشت‌ 

‌من ۲۴‌ ساعته‌ در حال آهنگ گوش کردنم🤣🤣

از مواد آهن دار هم‌ عدس‌ و اسفناج‌ و برگه زرد آلو‌ و فلافل‌ و جگر رو مصرف‌ میکنم‌ منهای‌ قرص‌ آهن🙃🙃

ممنون بابت چالشت😍😍

عزیزم ممنون بسیار چالش خوبی گذاشتی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2714

سلامی به زیبایی

برگ درختان

در آخرین روزهای تابستان

برای قلب هایی که

به انگیزهٔ مهربانی

زندگی میکنند❤️

سلام صبحتون پر شور و نشاط🌼

اول هفتتون پر از لحظات خوب و شاد🌸

نیایش_صبحگاهی#  

شنبه ۳۰شهریور1398

درود و سپاس به بهترین نقاش دنیا ، که فصلهای متفاوت و رنگارنگ را آفرید، برای من که مخلوق او هستم ، پس من هم به شکرانه اش ، امروز ، دست دلم را میگیرم تا به تمام کوچه های شهر ببرم ، تا شهریور را به خوبی بدرقه کنم ومهربان به پیشواز مهر، میروم.

ای خالق مهر و وفا....امروز دل به دریا ها زده ام،چشم به آسمانت گشوده ام و از ته دل خواندمت که دارو ندارم تویی وتکه کلامم نام توست جز تو لایق عشق کیست؟

جز تو همراه همیشه حاضر کیست؟ گفتی بخوان مرا ، خواندمت ، حال تو اجابت کن که مهربان مهربانمی.

پاییز نزدیک است

صدای خش خش

برگها....

بوی مهر،عطر تلخ یار،،

نم نم باران به زیر چتر

با لبخند بی بهانه

بر لبانت،

و بوی خوش مهربانی،

حس خوب پاییز

نثارت ای دوست..🌹