2410
2553
قربون هنرمندم، چرا فاکتور نبری عزیزم، 😯😯😯😯😯 اون باید خجالت بکشه نه تو چرا عکس کاراتو برا ما ا ...

😚😚😚😚😚قربونت بشممممممم‌ 

فدای تو ‌ . اصلا روم نمی شد واس‌ پول‌ هاش‌ فاکتور‌ ببرم ‌ . 

کانال‌ پیش دبستانیش‌ رو هنوز‌ دارم‌ 

الان باز میکنم‌ براتون میگذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

☹☹☹☹ یادته‌  دیروز گودزیلا میگفت‌ تو رو خدا تو این مدرسه‌ دیگه مثل پارسال نکن‌ با‌ اون همه‌ کا ...

بگو سرم شلوغه نمیتونم شرمنده وگرنه خوشحال میشدم کمکتون کنم ی نه محترمانه بگو و تمام

😊
بگو سرم شلوغه نمیتونم شرمنده وگرنه خوشحال میشدم کمکتون کنم ی نه محترمانه بگو و تمام

😥😥😥 مشکل من اینه‌ که جز گودزیلا‌ به کس دیگه ای نه نمیتونم بگم 🤣🤣 

گودزیلا همیشه  حرص میخوره‌ میگه من حرف میزنم میخ ای من رو بخوری‌ نه میگی‌ ولی واس دیگران  دهنت‌ قفل‌ میشه 

2720
😚😚😚😚😚قربونت بشممممممم‌  فدای تو ‌ . اصلا روم نمی شد واس‌ پول‌ هاش‌ فاکتور‌ ببرم ‌ .  ...

رو شدن نداره عزیز دلم اون حقوق میگیره برای این کار من خالم معلمه میدونم بیچاره پدرش صلواتی میشه اینقد کاردستی و اینا درست میکنه یادمه پارسال تو همه اون کارا رو تو کردی خانم برا خودش گرفت استراحت کرد😬😬اصصصصلا نکن این کارو قرار نیست که دعوا یا بی ادبی کنی خدای نکرده فقط بگو والا من خیلی گرفتارم سرم خیلی شلوغه پارسال وقتم آزادتر بود میتونستم انجام بدم براش انجام دادم اما امسال شرایطم فرق کرده وگرنه خوشحال میشدم کمکتون کنم هیچن ناراحت نمیشه تو هم سرت اسوده است فدات بشم

😊
😥😥😥 مشکل من اینه‌ که جز گودزیلا‌ به کس دیگه ای نه نمیتونم بگم 🤣🤣  گودزیلا همیشه  حرص ...

از امروز هر روز بیا اینجا بگو نه تا عادت کنی🤣🤣🤣روزی دو صفحه بنویس نه نه نه تا ملکه ی ذهنت بشه مادر بعد ارامشش میاد سراغت..به این فک کن که بعد اون نه هیچی نمیشه...فقط تو حالت بهتره😋😋

😊
رو شدن نداره عزیز دلم اون حقوق میگیره برای این کار من خالم معلمه میدونم بیچاره پدرش صلواتی میشه اینق ...

آره عزیزم‌ باید نه گفتن به دیگران رو یاد بگیرم

همین‌ کار رو‌ میکنم

2714
بچه هاااا سیامک صبح کلی بعد از من صبحانش تموم شد بعد هی نگاش میکردم بهش گفتم تا ساعت ۳ ناهار نمیدم ه ...

ارررره کلا جمعه ها همممممش میخورن مخصوصا صبحانه

من که چایمو برمیدارم از سر میز پامیشم میرم دنبال زندگانیم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
🤣🤣🤣🤣 چشمممم

آفرین نیکی جووووون، نه نه نه گفتن یکی از مهمترین اصول روابط اجتماعیه، به آراد هم یاد بده، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ارررره کلا جمعه ها همممممش میخورن مخصوصا صبحانه من که چایمو برمیدارم از سر میز پامیشم میرم دنبال زن ...

اره خواهر 😩😩😩😩منم دخیخا تموم میکنم این کارو میکنم میرم هی دور میزنم میام هنوز پهنه رو میز😬🖕😝😝😝

😊

بچه ها این هفته میخوام دوتا چالش بذارم یکیش جسمی و یکیش روحی...

چالش جسمی 👈👈چالش خوردن چیزای اهن دار بذارم براتون

به نظرم اومد چالش مفیدی باشه باتوجه به اینکه اکثر خانما اهن بدنشون پایینه و میدونم مکمل میخوریم اینجوری شاید عادت بشه و جز عادتای خوب برامون باقی بمونه...و کمبود اهن خودش از عوامل کند شدن کاهش وزنه برای بچه های رجیمی...

مقدار اهن مورد نیاز خودمون ۱۸ میلی گرم در روزه که الان ی سری منابع اهن دار رو هم میذارم براتون که از هرکدوم که میتونید مقدار اهن روزانتون رو تامین کنید اگر چیز دیگه ای هم مد نظرتون بود میتونید تو نت درصد اهنشو چک کنید..نکاتشم میذارم که با چه موادی خوردنش باید فاصله داشته باشه که جذبش بهتر انجام بشه البته که خیلشو میدونید اما برا یاداوریه😚😚

مقدار سهمیه ی اهن روزانه👇

نکات مهم👇👇

چالش روحیییی روزی ۱۰ دقیقه تحت هررررر شرایطی باید اهنگ گوش بدید اهنگ یا دکلمه یا کلیپ هرچی که حالتونو خوووووب میکنه...قطعا هرررچیم سرتون شلوغ بشه روزی ۱۰ دقیقه وقت دارید من که خودم غیر از درس خوندن بقیه کارامو باید اهنگ باشه کارامو انجام بدم آی ام معتاد 🤣🤣🤣شمام اگه نمیرسید شلکس کنید اهنگ گوش بدید میتونید حین کار خونه گوش بدید اگر وقت پیدا کردید شولکس کنید و اهنگ گوش بدید و چشاتونو ببندید و حال کنید که چه بهتر😋😋به هر حال این هفته روزی ۱۰ دقیقه اهنگ حتماااا😒😬🤣

@kongmin    

@_nikii_    

@bahar49    

@مهدیه130    

@gisookamand    

😊
2706