2737
2734
منم تقلب میکنم ازشون🤣🤣 @مهدیه130   اجازه خانم مهلم☝️😂😂

تقلب هم نوشجونت عزیزم😍😍😍😍😍😍

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاااا سیامک صبح کلی بعد از من صبحانش تموم شد بعد هی نگاش میکردم بهش گفتم تا ساعت ۳ ناهار نمیدم ها حواست باشه گفت چرا گفتم خرسمبو قد کالری ی هفته ی من صبحانه خوردی میترکی بذار این بره پایین🤣🤣🤣🤣🤣بعد میگه اینجای گلوت گیر کرده بود اخرش گفتیش🤣🤣🤣🤣🤣🤣گفتم اره بخدا اگه نمیگفتم میترکیدم بعد ک تموم کرد گفت دستت درد نکنه به جا نوش جان بهش گفتم خسته نباشی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نگا میکنه میگه بابا همش چایی بود چشت کف پام نترکم تا شب🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😊

سلام عشقولیا صدای منو از کنار عزراییل میشنوین دیگه رفیق فابریک شدیم🤣🤣🤣

مهدیه جون خسته نباشی خیلی هنرمندی😍😍

شهرزادی ی بوس از لپای دخملو بکن خوب راست گفته بچم🤣🤣

2728
سلام عشقولیا صدای منو از کنار عزراییل میشنوین دیگه رفیق فابریک شدیم🤣🤣🤣 مهدیه جون خسته نباشی خیلی ...

سلام قربونت برم خسته نباشی 😚😚سلام مارو به رفیق فابریکت برسون بگو وقتی خواستی بیای پیش ما ی ندا بده🤣🤣🤣🤣🤣

گلبونتم چشم😚😚😚😂😂

😊
پیش دبستانی عزیزم

ب سلامتی‌ عزیز. 

منم پارسال‌ تمام کارهای کلاسی‌ مربی آراد‌ رو من انجام دادم‌ کلییییییییی‌ کار با نمد و مقوا‌ همش هم خودم هزینه‌ میکردم‌ . معلم روز اول‌ میخواست نماینده‌ انتخاب‌ کنه واس‌ ‌کلاس‌ دو نفر شدن ‌ من اصلا حوصله‌ ی نماینده‌ بودن رو ندارم.  بعد چند روز ی‌ که گذشت‌ کارهای کلاسی‌ آراد‌ رو دید‌ خانومشون صدام‌ کرد‌ و فهمید که سلیقه‌ ام‌ خوبه. 

😥😥😥😥😥از آنجا ب بعد‌ نموده‌ شدنم‌ شروع  شد.  خداییش‌ هم کارهاش‌ رو همه‌ رو میگفت فاکتور‌ بیار‌ برامون‌ .ولی من روم‌ نمیشه. 

آموزش‌ زیپ بستن‌ داشتن‌ عروسک‌ تمساح درست‌ کردم  با زیپ‌ 

آموزش‌ دکمه‌ بستن‌ بود زرافه درست‌ کردم‌ با جا دکمه‌ ای‌ 

جدول سودوکو‌ با مقوا‌ و آهن با‌ با شکل های مختلف‌ میوه. 

برای تخته‌ درست کردم‌ .

۴ فصل‌ رو براشون‌ درست‌ کردم.  

واسه‌‌ شب‌ یلدا‌ نقاشی با انار

پاپ‌ کرن‌ ب شکل‌ آدم برفی‌ 

عروسک های نمدیه‌ انار خانوم‌ و آقا. 

کلی ماهی مقواییی‌ .

کفشدوزک‌ اعداد. 

ترکیب‌ رنگ‌ ها با مقوا و اهنربا 

با نمد‌ حیوانات‌ اهلی‌ و وحشی‌ و غذاهاشون

خیلی‌ چیز های دیگه  که هنوزم‌. تو کانالشون‌ هست. پیدا کنم برات میگذارم‌ 

همه میگفتن‌ وظیفه‌ ی خودشه‌ انجام بده‌ داره‌ سو استفاده‌ میکنه‌ که کارهای‌ کلاسیش‌ بره بالا و خودش‌ رتبه‌ بگیره‌ . 

ولی من با عشق‌ و لذت‌ اون همه‌ کار ها رو انجام دادم‌ . آخر سال هم خیلی ازش راضی‌ نبودم. کمی نامردی‌ کرد 

2738
سلام عشقولیا صدای منو از کنار عزراییل میشنوین دیگه رفیق فابریک شدیم🤣🤣🤣 مهدیه جون خسته نباشی خیلی ...

سلام پرستار مهربونم، اتفاقا چند روز پیش با مامان دوست رادین که تازه تخصصشو گرفته بچه ها رو برده بودیم پارک صحبت از شغلشو و سختیهای که کشیده بود میگفت منم از تو و سختی پرستاری براش گفتم که همش عزراییل داره محل کارت میچرخه، اونم کللللی حمایت کرد از پرستارا که خیییلی ادمای قوی و پر روحیه ای هستن،

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
بچه هاااا سیامک صبح کلی بعد از من صبحانش تموم شد بعد هی نگاش میکردم بهش گفتم تا ساعت ۳ ناهار نمیدم ه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣‌ ‌ 

منم ب گودزیلا حق انتخاب دادم‌ گفتم سوسیس‌ میخوری‌ یا نیمرو‌ یا مربا‌ و نون پنیر گردو و..

گفت سوسیس🤣🤣🤣

گفتم نون نداریم😝😝😝😝

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣‌ هیچی‌ دیگه‌ دوتاییی‌ با گودی رفتن ‌ منم تنهایییی‌ دارم حال میکنم😋😋

ب سلامتی‌ عزیز.  منم پارسال‌ تمام کارهای کلاسی‌ مربی آراد‌ رو من انجام دادم‌ کلییییییییی‌ کار ...

قربون هنرمندم، چرا فاکتور نبری عزیزم، 😯😯😯😯😯

اون باید خجالت بکشه نه تو

چرا عکس کاراتو برا ما اینجا نذاشتی که کلا قربون صدقت بریم😊😊😍😍😍

سگگ تو روحش چقد اذیت شدیییی☹☹

☹☹☹☹ یادته‌ 

دیروز گودزیلا میگفت‌ تو رو خدا تو این مدرسه‌ دیگه مثل پارسال نکن‌ با‌ اون همه‌ کار‌ 

گفتم نه‌ اینجا آراد‌ سرویس. ایه‌ دیگه من هر روز مثل پارسال مدرسه نیستم‌ . 

ولی اگه کارهای کلاسی آراد رو ببینه‌ و دوباره اینم ازم بخواد 

چی‌ ب نظرتون‌ چ کار کنم

2706