2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخییی پری خانم تشریف اورد راااحت میشم ازین باااد نهلتییی😫😫ولی دیگه همش باید دشوری باشم تا هرچی خور ...

👏👏👏👏ب سلامتی‌ چشم گودزیلا‌ روشن‌ 

سرررخ‌ پوست ها حمله کردن🤣

2728
👏👏👏👏ب سلامتی‌ چشم گودزیلا‌ روشن‌  سرررخ‌ پوست ها حمله کردن🤣

سلامت باشی این چند شب اییینقد قاطی پاطی بودم نذاشتم بخوابه بفهمه خوشحال میشه ک بلاخره ی شب راحت میخوابه😝😝😝😝آزار گرفته بودم هی انگشت میکردم تو چشش میگفتم من خوابم نمیاد نخواب بیچاره شد ولی حقش بود باید در مصائب یک زن شریک باشه😂😂😂

😊
سلامت باشی این چند شب اییینقد قاطی پاطی بودم نذاشتم بخوابه بفهمه خوشحال میشه ک بلاخره ی شب راحت میخو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

واااییی‌ . خیلی‌ باحال‌ بود 

شهرزاد گودزیلا‌ متولد چ سالی 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 واااییی‌ . خیلی‌ باحال‌ بود  شهرزاد گودزیلا‌ متولد چ سالی

😝😝😝اره خودش نیست ولی خداش هست ساییدمش این چند شب بیچاره هی هم هیچی نگفت ولی چیزین میگفت غلط میکرد😝😝😝

مهر ۶۵ عزیزم

😊

👩من کاندیدای ریاست جمهوری هستم!

✅۱۵۰ سال پیش در آمریکا اتفاق بامزه ای افتاد. یک زن در آمریکا، به جرم «کاندیداتوری برای ریاست جمهوری» زندانی شد! «ویکتوریا وودهال» به‌عنوان اولین زن در تاریخ آمریکا رسما کاندیدای ریاست جمهوری شد.  او زمانی چنین تصمیمی گرفت که حتی زنان حق رای نداشتند.

خانم «وودهال» استدلال جالبی داشت. طبق قانون (که البته آن هم باید تغییر کند) ما، زنان، حق رای دادن نداریم اما کجای قانون نوشته زنان حق کاندیدا شدن ندارند. سه روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، «ویکتوریا وودهال» بازداشت شد. جرم او مسخره بود: اعلان مکرر کاندیداتوری ریاست جمهوری و پافشاری بر جذب کردن رای شهروندان از تریبون روزنامه‌ای که تحت مالکیت وی بود.

✅او پس از آزادی از زندان، همچنان به سخنرانی‌ها و فعالیت‌های اجتماعی خود برای دستیابی زنان امریکایی به حقوق سیاسی و اجتماعی برابر با مردان، ادامه داد. سرانجام «وودهال» توانست در آخرین سال‌های عمر خود، «اعطای حق رای به زنان» را ببیند.

✅تجویز راهبردی:

نکته اول اینکه آدم های منطقی که وضعیت موجود را می پذیرند، رشد و پیشرفت مدیون آدم های غیرمنطقی است که می زنند زیر میز!  

نکته دوم اینکه لازم نیست من و شما رییس جمهور شویم، فقط کافیست در هر حوزه ای که هستیم، خط شکن باشیم:

📌اولین دختری که تصمیم گرفت پنهانی درس بخواند راهی را باز کرد برای فعال شدن تمام زنان و دختران.

📌اولین کاسبی که تصمیم گرفت اعتماد کند و کالای فروخته شده را پس بگیرد

📌اولین تولیدکننده ای که تصمیم گرفت از مواد اولیه با کیفیت در محصولاتش استفاده کند.

📌اولین کسی که تصمیم گرفت از بیت کوین برای خرید و فروش استفاده کند و آن را جایگزین پول واقعی کند

📌اولین پزشکی که تصمیم گرفت مانند همه کارمندان و معلمان مالیات پرداخت کند و بقیه پزشکان را هم به مالیات دادن ترغیب کند.

📌اولین کارمندی که به احترام مراجعه کننده (و نه هیچ دلیل دیگری) از وقت ناهارش بگذرد.

📌اولین سیاست مداری که مثل بچه آدم تصمیم گرفت غرور را کنار بگذارد و از مردم معذرت خواهی کند.

📌اولین مدیری که تصمیم خواهد گرفت نامه ای بنویسد به تمام زیرمجموعه هایش و ابلاغ رسمی کند که هیچ کدام از فرزندان، اطرافیان، هم محلی ها و اقوامش حق ندارند خارج از عرف اداری درخواستی کنند.

📌اولین کارخانه داری که تصمیم گرفت به جای گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی سوء پیشینه بگیرد و کسانی که زندان رفته اند را استخدام کند.

✅این ها همه شان کاندیداهای ریاست جمهوری هستند. این ها قهرمان های توسعه یافتگی هستند. داستان این «زن قهرمان» نشان می دهد که هر کدام از ما فارغ از سن و سال، فارغ از جنسیت و زبان می توانیم یک کنشگر توسعه باشیم. کافیست از خانه و محله، سازمان و مدرسه خود شروع کنیم یک بهبود و یک تغییر را هدف گیری و پی گیری کنیم. خداوند همه مدیران، پزشکان، و سیاست مداران و زنان و مردان خط شکن را یاری خواهد کرد.

😊

🦋 اَبَرزنی که برای زنان زیست❣

بانویی که 111 سال قبل درک کرد که مسیر پیشرفت یک جامعه از مدرسه می‌گذرد. بنیان‌گذار مدارس دخترانه

توبا آزموده در سال 1286، زمانی که جامعه‌ی سنتی ایران، درس خواندن را برای دختران حرام می‌دانست با تمام وجود جنگید و ایستادگی کرد تا اولین دبستان دخترانه را در تهران بنیان نهاد.

این دبستان "ناموس" نام داشت و ابتدا در منزل شخصی‌اش دایر گشت اما بعد از گذشت 8 سال، او توانست تعداد مدرسه‌های دخترانه را به عدد 6 برساند و 3474 نفر را در آن‌ها ثبت‌نام کند.

توبا آزموده 21 سال بعد، نخستین دبیرستان دخترانه را نیز تاسیس کرد.

او علاوه بر این ها، مدارس اکابر را نیز برای جذب زنان مسن راه‌اندازی نمود.

او از پیشگامان جنبش زنان در ایران بود.

😊

حال.خوب#  

اغلب، قدرت یک لمس، یک لبخند
یک کلمه‌ی محبت‌آمیز، یک گوشِ شنوا
یک تعریف صادقانه، یا کوچک‌ترین توجه را
دستِ کم می‌گیریم.
در حالی که همه‌ی این‌ها می‌توانند به‌راحتی
یک زندگی را از این رو به آن رو کنند.

😊

حال.خوب#  

هميشه مقداری دلگرمی داخل جيبت بايد باشد...
که اگر ناگهان در خيابان، يا در گوشه يک کافه، يا حتی در خواب، سرمای نا اميدی به سراغت آمد، يا بغضی دهانت را تلخ کرد، دلگرميت را از جيب در بياوری؛ گوشه دهانت بگذاری تا آرام آرام  شيرينيش در وجودت بپيچد... يا مثل ژاکتی گرم دور خودت بپيچی و منتظر تابش خورشيد بمانی...
دلگرمی هميشه بايد باشد و ... واي به تمام لحظه‌هايي که هرچه جيب‌ها و کيفت را بگردی دلگرمی پيدا نکنی...!
همیشه دوستت دارم‌ها را... دلخوری‌ها را... نگرانی‌ها را.... به موقع بگویید....
قدر بدانید" داشتنها " را
مهربان بودن مهمترین قسمت انسان بودن است ...

😊

حال.خوب#  

📚 لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

۱- هر هفته یک کتاب بخونیم
۲- هر روز نیم ساعت ورزش کنیم
۳- هر شب لیست کارهای فردامون رو بنویسیم
۴- هر شب چند دقیقه روزانه نویسی کنیم
۵- هر روز بیست دقیقه برای یاد گیری یک زبان غیر زبان اصلی مون زمان بذاریم
۶- هر روز ده دقیقه نیایش یا مدیتیشن کنیم
۷- هر روز غذای خونگی و سالم بخوریم
۸- هر روز صبح زودتر بیدار شیم
۹- هر روز حداقل به یک نفر کمک کنیم یا حالش رو خوبتر کنیم
۱۰- تیکه کلام های نامناسبمون رو از صحبت هامون حذف کنیم ...

😊
2706