2726

بچه ها 

@bahar49    

@kongmin    

تو این هشتک گذاشتم تمرینارو برنامه.جدید#  

سر حوصله امروز تمرینا رو نگاه کنید  اگه اوکی بودن بگید قطعیش کنم لینکشو بذارم امضام

بی تعارف هرررچی فک میکنید مناسب نیست سخته یا زیادی آسونه یا شرایطشو ندارید انجام بدید بگید جایگزین کنم..

سعی کردم تمرینا تا جایی ک ممکنه تکراری نباشه و تمرکز بیشتری رو جاهایی ک شلی بیشتری داره بذارم ولی حتما نظرتونو بدید...

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم میفهمم چی میگی به هر حال تو هر آزمون استخدامی نصفی از ظرفیت مال خوداشونه باید برا نصف دیگه ...

قربونت برممم خجالتم نده نظر لطفته دوست خوبم😚😚😍🙈🙈

چشم تمام سعمو میکنم توکل بخدا یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت خواهر 😂😂

😊
2728
من تازه‌ رسیدیم خونه‌ صدای‌ من رو از لای ۳۰ کیلو گردو میشنوید‌ 😥😥 چ جوری پوست بکنم من آاااااااخه ...

اخ جون گردو بفرست برا من پوس میکنم ولی خودم میخورم بهتم نمیدم دیگه 🤣🤣🤣

😊
من الان همشونو تقریبا دیدم به نظر منکه عالی بودن مخصوصا بیشترش با وزنه بود برا بازوهای شل و ول من عا ...

اره بازوهای خودمم ژله ایه هنو 😬

پس بهار اوکی 🤚😘😘 مریمم بیاد اگه اونم اوکی بود لینکشو بذارم امضا

😊

@_nikii_    

نیکی جانمممم میدونم میری باشگاه از مهر اما چون باشگاه  رفتی و تجربت بیشتره  حق استادی داری خواهر از لابلای اون گردوها اومدی بیرون این برنامه.جدید#  برو ببین قشنگ ببین ورزشا خوبن...نظری پیشنهادی چیزی اگه بود بهم بوگو بهش اضافه کنم یا کم کنم😚😚😚😚

😊
اینم ببین اگه بچه ها اکی بودن بزار امضات

باش بذار تگشون کنم

@_nikii_    

@kongmin    

@gisookamand    

@مهدیه130    

بچه ها برنامه صورت بهاری رو ببینید  نظری داشتید تگش کنید اگرم اوکی بود بگید که قطعیش کنه بذاریم امضا

😊
اینم ببین اگه بچه ها اکی بودن بزار امضات

دستت درد نکنه عزیزم تو این شلوغیای این روزا به فکرمون بودی😚😚

من برم ناهار گودی و پدر و گرم کنم بهشون بدم بعد بیام سر حوصله یکی یکی ببینمشون

😊
2706