2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ولی ظرفیت رشته ها فرق داره گرایش من و برا کل خوزستان ۵ نفر میخواست اونم ۳ تا اقا دوتا خانم 😑😑ا ...

شهرستانهای نزدیک به خودتونم ایندفه بزن آموزش و پرورش سریع منتقل میشی فقط اولش استخدام 

ان شالله ایندفه میام و خبر قبول شدنت رو بهمون میدی کلی انرژی برات میفرستیم😘

2720
شهرستانهای نزدیک به خودتونم ایندفه بزن آموزش و پرورش سریع منتقل میشی فقط اولش استخدام  ان شالل ...

اره کل استان  خوزستان  و زدم لرستانم با اینکه به شددددت کمبود نیروزی زبان داره اما خانم اصلا نمیخواسن اقا هم محدود..تو دوتا ازمون دستگاه های اجرایی ک شرکت کردم کل خوزستان رو زدم ...الان ی چیزی بگم میترکم ولی جهنم بذار بگم...متاسفانه بر اثر کورفکری که زبان اجنبی باید کمرنگ تر بشه و زبان کشور دوست و همسایه  باید بیشتر رواج پیدا کنه که ۴ سال پیش نمیدونم تو یکی از سخنرانیهای....مطرح شد رشته ی من و کوبییید زمین وگرنه بخدا موقعی من زبان قبول شدم همه میگفتن خوش به حالت درست تموم بشه رو هوا استخدام میشی اینقد ک نیرو کم داره تو این زمینه‌...ولی میدونی ک اینجا امشب میخوابن فردا ی تصمیم دیگه میگیرن...الان زبانکده کار هست ۴ سال دانشجویی هم میرفتم چون امید داشتم ک بعدش استخدام میشم با حداقل حقوق فک کن با ساعتی ۲و نیم تا ۴ تومن کلاس میگرفتم الان شده ساعتی ۷ تومن بعدم به موقع نمیدنش اینقد باید بگییییی ک زبونت مو دراره...بعد با بچه و خونه و کرایه ماشینی ک بدی بری و بیای اصلا نمیصرفه فقط خسته میشی...

الانم همش پیگیر استخدامی  هستم اما چون جلو چشمای  خودم دیدم کسی که لیسانس علوم سیاسی داشته با پارتی و امتحان سوری رفته الان مدیر ی مدرسه هست بعیده اما این ۶ سالم که به پایان شرایط سنی استخدامی مونده هرجا ببینم شدنیه شرکت میکنم...چون واقعا من ادم بیکاری نیستم باورت نمیشه اینقد با کارای مختلف سر خودمو گرم کردم که حس بیکاری نداشته باشم....اخرشم شاید یکم دیرتر ولی کاری برا خودم دست و پا میکنم ولی خب انصاف نبود واقعا خیلی کسای بهتر از منم هستن که برا خودشون مخی بودن الان دارن ته خونه خاک میخورن...ببخشید درد دلم تازه شد زیاد حرف زدم🙈🙈🙈این حرفا و خیلیای دیگش تو گلومه همیشه....تحمل بی عدالتی خیلی سخته اما خب چاره ای نیست وجود داره باید راههای دیگه پیدا کرد ک ادم کپک نزنه..

😊
شهرستانهای نزدیک به خودتونم ایندفه بزن آموزش و پرورش سریع منتقل میشی فقط اولش استخدام  ان شالل ...

مرسی دوست قشنگممم😚😚😚😚😚توکل بخدا ایشالا بزودی همینطوری بشه 😍😍😍😍

😊
2714
اره کل استان  خوزستان  و زدم لرستانم با اینکه به شددددت کمبود نیروزی زبان داره اما خانم اص ...

اره عزیزم میفهمم چی میگی به هر حال تو هر آزمون استخدامی نصفی از ظرفیت مال خوداشونه باید برا نصف دیگه بجنگیم مجبوریم دیگه ولی اگه خدا بخواد حتما میشه مخصوصا که تو دختر با اراده ای هستی مطمعنم به هر حال به خواسته ات میرسی سعی کن فکر منفی نکنی به اونایی فکر کن که تونستن بدون پارتی استخدام شن پس تو هم میتونی البته تو این زمینه تو استاد منی😘😘😘

سلام به به نیکی خانم تازه بیدار شدی🙈🙈

😩😩😩😩😩نهههههه خیر از ۷و نیم‌ بیدارم 

۸و نیم‌ دکتر بودیم‌ واس گودی

الان هم با ۳۰ کیلو گردو‌ کمر درد و ممه‌ درد گرفتم😩😩

2706