2726
ممنونم عزیزدلم جای خاصی خودت سراغ داری سمت منطقه ۳ و ۴

مریم جان این آدرس مرکز نیک هوش است، اطلاعات خیلی خوب و کاملی داره، سایتشو مطالعه کن، تماس بگیر مستقیم صحبت کن، ببین چطوره، من خودم تا حالا با مرکز استعداد یابی در تماس نبودم، این مرکز رو زیاد شنیدم، ممکنه تو مناطق مختلف شعبه داشته باشن، معمولا مرکز اینچنینی تو مناطق مختلف شعبه دارن، من با مرکز کودکان هوشمند ( استعداد یابی نیست ) در ارتباطم برای کلاس رادین، تو مناطق مختلف شعبه داره

https://hooshenik.com/استعدادیابی/

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از امروز برگشتم به زندگی ادمیزادیم ازونجاییکه این چند روز ی کم غیر سالم خوری داشتم این هفته رجیم ...

خوش امدی به آرامش به زندگی رژیمی😊😉

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
مریم جان این آدرس مرکز نیک هوش است، اطلاعات خیلی خوب و کاملی داره، سایتشو مطالعه کن، تماس بگیر مستقی ...

خیلی خیلی ممنون عزیزدلم لطف کردی😚😚😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
@kongmin   ممنونم عجقم  با چالش حذف برنج هم موافقم👌من تنها چیزی که حذفش برام غیرممکنه ن ...

سلام عشقم باشه منم برنج برام راحته😁😁😁

راس میگی نمک سخت میشه 🤔حواسم نبود .

راستی دمنوش دارچینو چجوری درس میکنی؟

اره ولي چيزاي مفيد كم داريم كه بخوايم واسش چالش بزاريم حذفياتم بد نيستن  ترك يه عادت بد مثل م ...

باشه عزیزم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلام عزيزم ،صبح بخير از نظر من خوبه،تا بقيه هم نظرشونو بگن

بهار موافقه فک کنم مهدیه و شهرزاد و نیکی هم راحتن اینجوری 😊😊😊😊😊😊😊

سلام عشقم باشه منم برنج برام راحته😁😁😁 راس میگی نمک سخت میشه 🤔حواسم نبود . راستی دمنوش دارچینو ...

ی ق م دارچین و ی ق م عسل رو با هم مخلوط میکنم روش آب ۷۰دزجه میریزم آب جوش رو عسل نباید ریخت بعدم میخورم

وای چقدر خوب خیلی بی مادری کشیدیم تاپیکمون روح نداشت نبودی💃💃💃💃

ای جون دلم😚😚😚😚

نمیدونی خودمممم چقد دلتنگتون بودم😍😍😍

انگار این چند روز اصن تو دنیای خودم نبودم...

😊
2706