2733
2734
خدا بد نده عزیزم چی شده پسرت؟

پنج روزی هست که اسهال شده. از دیشب دفعاتش بیشتر شد که صبح دکتربردمش. گفت چیز کثیف خورده😖

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه ...

سلام عزبزم😍😍😍

بدون گیرش نمیاد😁😁😁😁😁😁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پنج روزی هست که اسهال شده. از دیشب دفعاتش بیشتر شد که صبح دکتربردمش. گفت چیز کثیف خورده😖

سلام گلم😊😊😊

انشااله زود خوب میشه😚😚😚😚

پسرات چندسالشونه 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
سلام عزبزم😍😍😍 بدون گیرش نمیاد😁😁😁😁😁😁

سلام گلم😚😚😚

آره سر ظهری کدوم مغازه بازه😂😂😂 اینم داره از اب گل الود ماهی میگیره میدونه پول نیستا بهونه درآوورده سرمون که باید کفش بخرم😒😒 حالا اصلا نمیدونه اسم پسر خالم چی هستا واجبه حتما تو عروسی این نو نوار بشه😂😂😂

شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه ...

ش کارت بده مادر ۴۰ تومن بدم برا خودمم بخری اینجا سماقاش خوب نبیده 😂😂😂

کاش گیرش نیاد😝😝😝

😊
2738

عزیزم‌ مراقبش‌ باش‌ ایشالا بهتر شه‌ 

واس بند اومدن اسهاب کته ی برنج و هویج و سیب زمینی نگینی کن بزار دم بکشه‌ بدون‌ روغن ‌ . با ماست و نعنا و پودر سنجد بریز‌ تو ماست‌ بده بخوره‌ دو وعده‌ بخوره خوب خوب‌ میشه 

نگران‌ نباش 

😂😂😂😂😂😂بگو خط ها‌ خرابه‌ هر کار میکنم‌ واریز‌ نمیشه

اگه اینو هم میگفتم شرتشو گرو میذاشت کفششو میخرید😂😂😂

خبری هم ازش نشد فک کنم لی لی کنان کفش بدست داره میاد 😂😂

اگه اینو هم میگفتم شرتشو گرو میذاشت کفششو میخرید😂😂😂  خبری هم ازش نشد فک کنم لی لی کنان کفش ...

😂😂😂😂😂

مبااارکش‌ باشه‌ عیب نداره‌ 

هر چی شیک تر باشید بهتره‌ 

2706