2726
اینا فک میکنن از دماغ فیل افتادن فقطم کار خودشون درسته محل به حرف آدم نمیدن...به قول  نیکی میگف ...

مربی قبلیه اصلا حرکاتش جدید نبود این خیلی بروزه ولی برنامش رو من تاثیر نداره .

من خودم دیروز دقیقا ۳۵ دقیقه تمام حرکات هوازی با چوب رو که تو باشگاه میرم با حرکات شکم رفتم تو خونهفقط تردمیل و دوچرخه نداشتم ، اونجا چندتا حرکت با سیم کشم میده و تمام خوب چکاریه تو خونه میورزشم.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دوستیا من تا الان فقط کوزتی کردم کف اشپزخونه رو سابیدم😥

فقط تخم کتان خوردم و یکم انگور با کف دستی نون چای سبزم اماده بشه بخورم ی جارو بکشم به خونه همزمان کوکوی گودی و باباشم اماده کنم فعلا

😊
2728

سلام خانوما وقتتون بخیر. 

پسرمودکتر برده بودم تازه خونه رسیدم. اینم برنامه من😙😙

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔

سلام دوستان خوشگلم، من و رادین امروز مشغول پازل ۵۰۰ تیکه هستیم، یه خوراکی هم با مخلوط خرما، ارده و شکلات براش درس کردم، خوردیم و پازل چیدیم، کمی حالم بهتر شد

امیدوارم همه خوووووب باشین، پست قبلی رو نخوندم، خبر ندارم در چه حالین، حتما که همه سلامت و حال دلتون خوب باشه

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
کاملا میفهمم چی میگی خواهر 😂😂😂🤚

شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه خرید کفش😐😂😂😂 خدا کنه گیرش نیاد اونچیزی که میخواد😐😆😆😂😂😂

2706