1345
1341
عنوان

دورهمی دوستان من

| مشاهده متن کامل بحث + 60466 بازدید | 22144 پست
سلام خانوما وقتتون بخیر.  پسرمودکتر برده بودم تازه خونه رسیدم. اینم برنامه من😙😙

خدا بد نده عزیزم چی شده پسرت؟

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام دوستان‌ ظهر همگی‌ ب خیر‌ 🙌🙌🙌 امروز حال گودزیلاییی‌ خوب نیست‌ نتونستم‌ زودتر‌ بیام اینم برن ...

سلام عزیزم ایشالا حالش بهتر بشه گشنگم😚😚

من ناهار اینا رو بدم بیام پیشتون🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

1350

سلام دوستان خوشگلم، من و رادین امروز مشغول پازل ۵۰۰ تیکه هستیم، یه خوراکی هم با مخلوط خرما، ارده و شکلات براش درس کردم، خوردیم و پازل چیدیم، کمی حالم بهتر شد

امیدوارم همه خوووووب باشین، پست قبلی رو نخوندم، خبر ندارم در چه حالین، حتما که همه سلامت و حال دلتون خوب باشه

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
سلام دوستان خوشگلم، من و رادین امروز مشغول پازل ۵۰۰ تیکه هستیم، یه خوراکی هم با مخلوط خرما، ارده و ش ...

سلام عزیزم خوش باشییین به به پازل دوووج😋😋😍😍

کاملا میفهمم چی میگی خواهر 😂😂😂🤚

شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه خرید کفش😐😂😂😂 خدا کنه گیرش نیاد اونچیزی که میخواد😐😆😆😂😂😂

به لطف خدا و به کمک شبنمم دارم لاغر میشم😆😆 😍😍😍
1274
خدا بد نده عزیزم چی شده پسرت؟

پنج روزی هست که اسهال شده. از دیشب دفعاتش بیشتر شد که صبح دکتربردمش. گفت چیز کثیف خورده😖

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه ...

سلام عزبزم😍😍😍

بدون گیرش نمیاد😁😁😁😁😁😁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
پنج روزی هست که اسهال شده. از دیشب دفعاتش بیشتر شد که صبح دکتربردمش. گفت چیز کثیف خورده😖

سلام گلم😊😊😊

انشااله زود خوب میشه😚😚😚😚

پسرات چندسالشونه 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

خبببببب

ضمن گفتن پخخخخخخخخخ😛😛😛

دارم چای سبز موخورم بعد برم ورزش 

سلام عزبزم😍😍😍 بدون گیرش نمیاد😁😁😁😁😁😁

سلام گلم😚😚😚

آره سر ظهری کدوم مغازه بازه😂😂😂 اینم داره از اب گل الود ماهی میگیره میدونه پول نیستا بهونه درآوورده سرمون که باید کفش بخرم😒😒 حالا اصلا نمیدونه اسم پسر خالم چی هستا واجبه حتما تو عروسی این نو نوار بشه😂😂😂

1308
شهرزاد داری دستی 20 تومن قرضم بدی که بتونم سماق بخرم سق بزنیم؟😂 گودزیلا زنگ زد گفت رفته بازار واسه ...

ش کارت بده مادر ۴۰ تومن بدم برا خودمم بخری اینجا سماقاش خوب نبیده 😂😂😂

کاش گیرش نیاد😝😝😝

اخی. ایشالا زود حالش خوب میشه عزیزم🙁😓

ش کارت بده مادر ۴۰ تومن بدم برا خودمم بخری اینجا سماقاش خوب نبیده 😂😂😂 کاش گیرش نیاد😝😝😝

قربون دستت مادر😂😂😂 

عزیزم‌ مراقبش‌ باش‌ ایشالا بهتر شه‌ 

واس بند اومدن اسهاب کته ی برنج و هویج و سیب زمینی نگینی کن بزار دم بکشه‌ بدون‌ روغن ‌ . با ماست و نعنا و پودر سنجد بریز‌ تو ماست‌ بده بخوره‌ دو وعده‌ بخوره خوب خوب‌ میشه 

نگران‌ نباش 

1335