1472
1459
عنوان

دورهمی دوستان من

| مشاهده متن کامل بحث + 88166 بازدید | 30776 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اتفاقا سوپ توی این هوا خوبه😂😂😂😂😂😂

والا گودی گفت بو دارچین میده دوس ندارم باباشم کلا اهل کیک نیست مگه هوسی که اینم  سیب داشت خوشش نیومد گفتم گور بابای سگ هردوتون از غصه  خودم خوردمش ی تیکش موند اونم برا صبحانم🤣🤣گوزهای بد سلیقه 😌

من راستش امروز هیچ غلطی نکردم  الرژیم اومده بود قرص  خوردم به زور سرپام فقط منتظرم  گودی بخوابه منم باهاش شهید بشم در این حالتم ازصبح😩😩😩

والا گودی گفت بو دارچین میده دوس ندارم باباشم کلا اهل کیک نیست مگه هوسی که اینم  سیب داشت خوشش ...

ای جان چقد بده چیزی ادم درس کنه اینا نخورن🤬🤬🤬

منکه سریع میریزم دور میگم خدایا ببخشید🙈ولی برا تو حیفه کیک به این خوبی آدم دلش نمیاد 😊

اتفاقا هروقت هوس کردی از این مدل درس کن که اونا نخورن😈

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من راستش امروز هیچ غلطی نکردم  الرژیم اومده بود قرص  خوردم به زور سرپام فقط منتظرم  گ ...

الهی فدات بشم چقد سخت آخه 😔😔😔 انشااله امشب زود بخوابه تو هم استراحت کنی عزیزدلم😚😚😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
1473
ای جان چقد بده چیزی ادم درس کنه اینا نخورن🤬🤬🤬 منکه سریع میریزم دور میگم خدایا ببخشید🙈ولی برا تو ...

اینا همیشه همینن گوزوها کلا خیلی از شیرینی ها خوششون نمیاد برعکس من😶😶😶 برا همین منم ک بده برام مگه خیلیییییی دلم بخواد دیگه درست  کنم چون حیفم میاد زحمت کشیدم دور بریزم مجبور میشم بریزم تو خیکم🤣🤣به فنا میرم😂😂

الهی فدات بشم چقد سخت آخه 😔😔😔 انشااله امشب زود بخوابه تو هم استراحت کنی عزیزدلم😚😚😚😚😚😚

قربونت خدا نکنه 😚😚😚

8
دوستای گلم همگی خسته نباشید و دلاتون همیشه شاد و خوش باشه 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 شب خوش😀😀😀😀 ...

شبت بخیر عزیزم😚😚خودتم نخسته 

1474
خدا رو شكر عزيزم انشااله به سلامتي فردا مرخصش ميكنن خودتو آماده ناز كشي كن مو فرفريمونو حسابي لوس ...

ممنون‌ گیسو جوون‌ . والا‌ اصلا‌ نمیخوره‌ چیزی  فقط خوابه‌ اصلا بیدار نمیشه‌ یه‌ کله‌ خوابیده

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم خداروشکر عزیزدلم دیگه خیالت راحت شد مهربونم 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

آره‌ مریم‌ جون‌ . 

ممنونم‌ تنتون‌ سلامت

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40