1472
1411
عنوان

دورهمی دوستان من

| مشاهده متن کامل بحث + 88768 بازدید | 30924 پست
👌👌👌👌چقدم ذوق میکردیم شب پا میشدیم نگا میکردیم ببینیم راسته یا تو خواب مال ما بوده تا لنگ امونم د ...

بخدا از خستگی رو پام بند نبودم ولی تا میکی گفت گفتم خودم میرم تو باز میری ی چیز بی قواره میخوری با ی ذوقی اومدم خونه فقط همون اولش ذوق کرد الان هر چی میگم ملینه مامان برو بی بی ات رو بخوابون تو کالسکه میگه نه بیا تاب بازی کنیم😩

👏👏👏👏👏👌👌🤣🤣با افتخار عکس برام رد کرده فک کرده الان میگم قربون دست و شومبول بلوریت برم چه عکسی ...

نقاشی پیکاسو رو یادته با چه افتخاری برام عکس فرستاده بود مه داریم پدردختری نقاشی میکنیم🤣🤣🤣

بخدا از خستگی رو پام بند نبودم ولی تا میکی گفت گفتم خودم میرم تو باز میری ی چیز بی قواره میخوری با ی ...

ای جان دلم خسته نباشی 😙😙

اخ اخ این حسو اینقد داشتم 🤣🤣 چند وقت پیشم تبلیغ بیسکوتارت رو هی میدید تو تی وی فروشگاه نزدیک خودمون نداشت گفت مامان رفتی بیرون بگیر برام رفتم اون روز کلی خرید داشتم تا دم تاکسیا اومدم اون یادم رفته بود کلییی راهم بود تا هایپر مرکز شهر با اون همه دست پرررر برگشتم مسیرو براش خریدم اوردم خونه دوتا خورد گفت میل ندارم دیگه🙄🙄سیامکم گفت خوبت میشه گفتم این خوراکی خور نیست من بودم دیگه برنمیگشتم بخرم تا از سرش بیافته گفتم به تو چه اصن خودم میخورمش تا چشت دراد 🤣🤣🤣🤣

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1475

خب بچه ها من انجام دادم همون مختصر برنامه رو فقط گاما رو نرفتم 🙈🙊 کوزتی خیلی کردم دیگه اونو نرسیدم 😫

برم ی لیوان شیر خرما بخورم به عنوان شام بعدم یکم غرق در اهنگ و تاریکی باشم تا اون دوتا خل و چل میان ی دوپینگ بکنم برا درس امشب. امروز لای هیچ کتابی رو وا نکردم 😢😢

سلام دوستای عزیزم خوبید خوشید ببخشید نبودم مراسم تموم شد دو روز پشت سرهم گرفتن که دیگه کسی اذیت نشه.

خیلی خیلی ممنونم از محبتاتون انشاالا همتون تنتون سالم و دلتون خوش و زیر سایه پدرمادر باشید😊

@wonderwoman2019    

@bahar49    

@مهدیه130    

@_nikii_    

@gisookamand    

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
1432
قربونت اره بابااااا چپ میرم یکیشون صدا میده راست یکیشون😕 دیشب تا 5 موندم پای درس، صبحم ساعت 9 پاشدم ...

😂😂همین کار رو میکردی

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستای عزیزم خوبید خوشید ببخشید نبودم مراسم تموم شد دو روز پشت سرهم گرفتن که دیگه کسی اذیت نشه. ...

سلام عزیزم  خسته نباشی گلم 

خدا رحمتشون کنه بازم تسلیت‌ میگم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🌺🍃🌺

سلام 😊✋

صبح زیباتون بخیر ☕️🌹🍃

امـروزتون عـالی👌

مسیرتون پراز گل🌹🍃

سفره تون پراز نعمت🍞

لبهاتون پراز لبخنـد☺️

نگاهتون پراز محبت❤️

روزهای زندگیتون🌹🍃

بدون تکرار و سرشاراز موفقیت🌹🍃

شروع هفته تون پر برکت 🌹🍃

1476

نیایش_صبحگاهی#  

خدایا ، تو در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی ، تو در تنهائی انیس شبهای تار من شدی ، تو در ظلمت ناامیدی دست مرا گرفتی و هدایت کردی ، در ایامی که هیچ عقل و منطقی قادر به محاسبه نبود تو بر دلم الهام کردی و به رضا و توکل مرا مسلح نمودی .

خدایا ، تو را شکر می کنم که مرا بی نیاز کردی تا از هیچ کس و از هیچ چیز انتظاری نداشته باشم

#دکتر_چمران

🍃#مسیر_سبز 🍃

اگر در زندگی مشغول انجام کاری هستی

که با ندای قلبت هماهنگ نیست و هر روز شور و شوقی را در تو ایجاد نمیکند،در این صورت نقش خودت را به عنوان یک انسان روی این کره خاکی درست بازی نمیکنی...

فراموش نکن که آن قدر فرصت نداری که بخواهی رسیدن به آرزوهایت را به تعویق بیندازی.

یا حالا یا هیچ وقت...

👤راندا برن

حال.خوب#  

نیایش_صبحگاهی#   خدایا ، تو در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی ، تو در تنهائی انیس شبهای تار من شد ...

به به ببین کی اومده جات خالی بود مریمی خیلی 😘😘ایشالا همیشه به شادی مشغول باشی😚😚

1457