2733
2734

دروغ بود انگاری

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

گفت ب جاریم گفتم برات یه کدی مباد وارد کنی بهت شارز میده و تلگرامشو باز کردم و عکسای ناجور .... دیدم ازش 😂😂😂😂

بعدم میگه 

دوساعت قبل بهم خبر دادن سر برادرشوهرمو بریدن تو ازنا دروغگو سرکارمون گذاشته بود ک ترکید

اصلا چی بود موضوش میشه بگی

در مورد بردار شوهرش عاشق شده با عشقش ازدواج کرده انگار زنش سرگوشش میجنبید از این حرفا نرسیدم بخونم 

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
گفت ب جاریم گفتم برات یه کدی مباد وارد کنی بهت شارز میده و تلگرامشو باز کردم و عکسای ناجور .... دیدم ...

جدی ؟!؟؛ سرکاز گذاشت 

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
جدی ؟!؟؛ سرکاز گذاشت 

اره بابا 

اینقد ضایع دروغ میگفت 

کلی خندیدیم 

میگفت دوساعت پیش بهم خبر دادن درحالی یه ساعته داره واسمون تایپ میکنه 😂😂😂کلا این استاتر دروغگویی بیش نیس تایپیکای دیگشم ترکیده بود