2410
2553

سلام 

دلم گرفته خیلی زیاد... خواهشاً خانم های حساس و باردار نیان 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

امشب خیلی دلم گرفته بچه ها

خیلی زیاد ... هر سال این موقع ها که میشه، انگار غم دنیا میشینه تو دلم . دلم میخواد خودم باشم و خودمو غمم ... بشینم عکسهاشو بغل کنم ، برم سر خاکش ، سنگ مزارش رو بغل کنم و کنارش آروم بخوابم .

اونجا تنها جاییه که بهم آرامش میده

اونجا تنها جاییه که برای خودمه، ولی صد حیف که خیلی کم، میتونم پیشش برم

پسرمو میگم..

پسر دوساله ام رو که ۱۱ اردیجهنم سال ۹۰ از دست دادم .

همه چی داره مثل فیلم از جلوی چشمام میگذره. پسرم ۲۳ فروردین سال ۷۸ بدنیا اومد. بارداری سختی داشتم . هماتوم و خونریزی. تا ۵ ماه اول رو خونه ی مادرم ، شهرستان بودم. بعد هم اومدم خونه خودم تهران، یه خونه کوچیک ۳۰ متری.. که برای مادرهمسرم بود ، که جز بی لطفی ازشون ندیدم . همسری که بی مسیولیت بود که خودش یه داستان جدایی میشه. ۲۳ فروردین محمدمحسنم بدنیا اومد و شد تمام زندگی من که تنهای تنها بودم

2714

بیست و چند روز بعدش فهمیدم نارسایی قلبی داره که از خانواده پدرش و عموش به ارث رسیده بود.

رفت تحت نظر دکتر. تو شیش ماهگیش یه عمل قلب کرد که جراحش یه گیره تو قلبش گذاشت ، تا سوراخ های قلبش رو بگیره. تا وقتی که وزنش ۱۲ کیلو بشه و  عمل قلب اصلی رو انجام بده.

همه چی خوب بود ، البته به نظر می‌رسید که خوبه. هر ماه زیر نظر دکترش چکاپ میشد و دارو می‌گرفت و هر ماه دکتر رضایتش بیشتر میشد . منم خوشحالتر که دارمش

تا اینکه بهمن ۸۸ نوبت عمل رو داد. برای اردیبهشت سال بعد.

2706